Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hokusai Kacušika na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Hokusai Kacušika: publikum na první pohled
Velká vlna Kanawagy přitahuje nejvíce pozornosti: 22 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 7% všech zobrazení profilu Hokusai Kacušika na OriginalUniqueArt.com. Následuje 富嶽三十六景 凱風快晴 a A Complete Set Of The Erotic Series. Hokusai Kacušika zaznamenal celkem 302 300 návštěv: 26 200 na stránce umělce a 276 100 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 69% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 197 600 návštěvami. Publikum čte v anglicky (24%), korejsky (15%) a španělsky (10%). Publikum sleduje z Jižní Korea (16%), Japonsko (8%) a Spojené státy americké (8%). Publikum sleduje na počítače (86%), telefony (12%) a tablety (2%). Publikum se kloní k Dramatický (Atmosféra): 17% návštěv pro 0% katalogu umělce.
10 děl umělce Hokusai Kacušika, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Hokusai Kacušika, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
9 700
Čec 2026
2 700
194 900
Srp 2026
2 600
18 300
Zář 2026
7 500
20 000
Říj 2026
13 200
33 200
Jak často jsou prohlížena díla umělce Hokusai Kacušika?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Hokusai Kacušika?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
60,0%
58,1%
Dramatický
0,0%
17,4%
Klidná atmosféra
30,0%
13,6%
Mystický
0,0%
3,5%
Elegance
0,0%
2,7%
Nostalgický
0,0%
1,7%
Hravý
10,0%
0,7%
Romantický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
60,0%
41,8%
Klidná
0,0%
17,2%
Reflektivní
20,0%
15,4%
Výrazný
0,0%
11,3%
Dramatický
0,0%
3,6%
Záhadný
0,0%
2,9%
Melancholický
0,0%
2,2%
Duchovní
0,0%
1,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
1,4%
Měkké stínění
2,0%
6,3%
Střední jas
22,0%
18,2%
Jasná rovnováha
48,0%
48,9%
Luminózní
26,0%
25,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
16,0%
24,2%
Jemné odstíny
44,0%
44,7%
Vyvážená jemnost
32,0%
25,5%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
5,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
71,1%
74,2%
Zemité tóny
11,1%
10,5%
Monochromní
8,9%
8,5%
Pastelové barvy
6,7%
3,4%
Tmavé tóny
2,2%
3,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
12,8%
Vyvážená
64,0%
62,6%
Živobylé
30,0%
24,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
34,0%
27,3%
Jemný
24,0%
24,9%
Vyvážený
14,0%
7,8%
Výrazný
12,0%
17,2%
Prohlášení
16,0%
22,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
17,0%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
10,1%
Vyvážená harmonie
18,0%
6,6%
Silná barevná jednotnost
22,0%
27,8%
Jednotná paleta
40,0%
38,6%
Která díla umělce Hokusai Kacušika přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Velká vlna Kanawagy
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
2 800
6 400
7 000
富嶽三十六景 凱風快晴
0
0
0
0
0
0
0
0
800
1 000
500
1 700
Rybák a rákosí
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Karp v náručí vody
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
500
300
Kinoe no komatsu
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
400
300
Cranes on pine tree
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
Fuji Musume, the Wisteria M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Čínský chlapec
0
0
0
0
0
0
0
100
600
0
0
0
Dva zápasníci
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Femenine wave
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
1 000
1 000
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Hokusai Kacušika?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
260 300
86,1%
telefony
36 500
12,1%
tablety
5 500
1,8%
V jakých jazycích sledují Hokusai Kacušika?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 600
23,7%
korejsky
2 300
15,1%
španělsky
1 500
9,9%
rusky
1 400
9,2%
japonsky
1 100
7,2%
slovensky
500
3,3%
německy
400
2,6%
gruzínštinou
400
2,6%
polsky
400
2,6%
portugalsky
400
2,6%
Kolik lidí denně sleduje Hokusai Kacušika a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
1 200
ne 18 Říj
1 800
po 19 Říj
2 700
út 20 Říj
1 700
st 21 Říj
2 700
čt 22 Říj
1 700
pá 23 Říj
1 100
so 24 Říj
1 500
ne 25 Říj
3 900
po 26 Říj
3 000
út 27 Říj
4 700
st 28 Říj
2 300
čt 29 Říj
1 700
pá 30 Říj
2 200
so 31 Říj
3 900
ne 1 Lis
2 700
po 2 Lis
7 200
út 3 Lis
3 100
st 4 Lis
5 200
čt 5 Lis
3 300
pá 6 Lis
4 800
so 7 Lis (předpověď)
4 000
ne 8 Lis (předpověď)
5 100
po 9 Lis (předpověď)
7 800
út 10 Lis (předpověď)
5 700
st 11 Lis (předpověď)
6 100
čt 12 Lis (předpověď)
4 000
pá 13 Lis (předpověď)
4 900
so 14 Lis (předpověď)
4 600
ne 15 Lis (předpověď)
5 900
po 16 Lis (předpověď)
9 100
út 17 Lis (předpověď)
6 700
st 18 Lis (předpověď)
7 200
čt 19 Lis (předpověď)
4 700
pá 20 Lis (předpověď)
5 700
so 21 Lis (předpověď)
5 200
ne 22 Lis (předpověď)
6 600
po 23 Lis (předpověď)
10 200
út 24 Lis (předpověď)
7 500
st 25 Lis (předpověď)
8 000
čt 26 Lis (předpověď)
5 300
pá 27 Lis (předpověď)
6 400
Otázky k Hokusai Kacušika
Která díla umělce Hokusai Kacušika přitahují nejvíce pozornosti?
Velká vlna Kanawagy, s 22 200 návštěvami (7% všech zobrazení umělce Hokusai Kacušika). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Hokusai Kacušika na OriginalUniqueArt.com?
302 300 návštěv za dvanáct měsíců: 26 200 na stránce umělce a 276 100 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Hokusai Kacušika?
Tvůrce Hokusai Kacušika sledují na zařízeních počítače (86%), telefony (12%) a tablety (2%); počítače tvoří 86% všech návštěv.
V jakých jazycích sledují Hokusai Kacušika?
V anglicky (24%), korejsky (15%) a španělsky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 24%.
Jaké díla od Hokusai Kacušika lidé preferují?
Dramatický (Atmosféra): 17% návštěv oproti 0% v katalogu.