Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacob Van Campen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacob Van Campen: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Argus, Mercury and Io: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% z celkového počtu prohlídek umělce Jacob Van Campen. Poté Mercury, Argus and Io a Itas Still Life With A Stone Tomb. Celkem 1 300 návštěv: 800 na stránce umělce, 500 u děl. Publikum roste: o 100% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 700 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Záhadný (Emoční náboj) si připravila 50% návštěv i přes pouhých 25% katalogu.
Jacob Van Campen: 7 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce Jacob Van Campen, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Argus, Mercury and Io, 1640
100 návštěv · 14,3%
-
2
Mercury, Argus and Io, 1630
100 návštěv · 14,3%
-
3
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 návštěv · 14,3%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 návštěv · 14,3%
-
5
Double Portrait Of Constantijn Huygens
100 návštěv · 14,3%
-
6
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 návštěv · 14,3%
-
7
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 návštěv · 14,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Jacob Van Campen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly Jacob Van Campen obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Jacob Van Campen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 50,0% |
| Záhadný | 25,0% | 50,0% |
| Závažný a tklivý | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,5% | 14,3% |
| Měkké stínění | 47,4% | 28,6% |
| Střední jas | 31,6% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 5,3% | 0,0% |
| Luminózní | 5,3% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,3% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 42,1% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 52,6% | 57,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 77,8% | 83,3% |
| Neutrální tóny | 11,1% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,8% | 28,6% |
| Vyvážená | 68,4% | 71,4% |
| Živobylé | 15,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 15,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 26,3% | 28,6% |
| Výrazný | 42,1% | 42,9% |
| Prohlášení | 15,8% | 28,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,3% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 73,7% | 71,4% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Jacob Van Campen srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogenes in the market of A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lenaart Nicasiusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mauritshuis Naar Ets Van P.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hercules Defeating The Cent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the painter Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Jacob Van Campen?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Jacob Van Campen a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Jacob Van Campen: krátké odpovědi
Které dílo umělce Jacob Van Campen má nejvyšší sledovanost?
- Argus, Mercury and Io: 100 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Jacob Van Campen. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Kolik návštěv má Jacob Van Campen?
- 1 300 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 500 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Jacob Van Campen?
- Ano, Záhadný (Emoční náboj): 50% návštěv pro 25% katalogu.