Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles André van Loo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Charles André van Loo: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 8% z celkového počtu prohlídek umělce Charles André van Loo. Poté Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda a Mademoiselle Clairon jako Médée (studie). Celkem 14 900 návštěv: 3 600 na stránce umělce, 11 300 u děl. Publikum roste: o 256% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 7 900 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (77%), telefony (15%) a tablety (8%). Jedna chuť vyniká: Dramatický (Emoční náboj) si připravila 30% návštěv i přes pouhých 6% katalogu.
Charles André van Loo: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Charles André van Loo, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Charles André van Loo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
300
Čec 2026
1 200
6 700
Srp 2026
1 100
1 400
Zář 2026
300
600
Říj 2026
900
2 300
Jak se v průběhu roku s díly Charles André van Loo obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Charles André van Loo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
37,5%
59,5%
Dramatický
12,5%
26,2%
Zlatavý luxus
12,5%
8,3%
Romantický
12,5%
4,8%
Eterický
12,5%
0,0%
Hravý
12,5%
0,0%
Klasické
0,0%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
25,0%
39,3%
Dramatický
6,2%
29,8%
Melancholický
6,2%
9,5%
Klidná
18,8%
4,8%
Duchovní
12,5%
3,6%
Nostalgický
6,2%
3,6%
Reflektivní
0,0%
4,8%
Radostný
6,2%
2,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
35,6%
Měkké stínění
34,0%
27,4%
Střední jas
36,0%
29,4%
Jasná rovnováha
8,0%
5,5%
Luminózní
6,0%
2,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
12,3%
Jemné odstíny
46,0%
50,0%
Vyvážená jemnost
30,0%
31,5%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
6,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
69,0%
82,5%
Neutrální tóny
14,3%
10,2%
Tmavé tóny
2,4%
5,8%
Monochromní
11,9%
0,7%
Pastelové barvy
2,4%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
39,0%
Vyvážená
68,0%
53,4%
Živobylé
6,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,0%
16,4%
Jemný
8,0%
11,6%
Vyvážený
18,0%
21,2%
Výrazný
10,0%
14,4%
Prohlášení
36,0%
36,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
10,3%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
8,9%
Vyvážená harmonie
14,0%
12,3%
Silná barevná jednotnost
36,0%
47,3%
Jednotná paleta
28,0%
21,2%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Charles André van Loo srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Charles André van Loo sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 500
77,2%
telefony
2 200
14,8%
tablety
1 200
8,1%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Charles André van Loo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
300
33,3%
anglicky
200
22,2%
italsky
100
11,1%
korejsky
100
11,1%
polsky
100
11,1%
rusky
100
11,1%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Charles André van Loo a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
500
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
300
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
500
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
100
út 27 Říj
1 300
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
400
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
1 100
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
300
pá 6 Lis (předpověď)
400
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
1 300
st 11 Lis (předpověď)
200
čt 12 Lis (předpověď)
400
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
200
út 17 Lis (předpověď)
1 500
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
400
pá 20 Lis (předpověď)
500
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
200
Charles André van Loo: krátké odpovědi
Které dílo umělce Charles André van Loo má nejvyšší sledovanost?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 návštěv, což představuje 8% všech zobrazení umělce Charles André van Loo. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Charles André van Loo?
14 900 za dvanáct měsíců (3 600 na stránce umělce, 11 300 u děl).
Sledují lidé Charles André van Loo na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (77%), telefony (15%) a tablety (8%); vede počítače s podílem 77%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Charles André van Loo?
Ano, Dramatický (Emoční náboj): 30% návštěv pro 6% katalogu.