Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Artemisia Gentileschiová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Artemisia Gentileschiová: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Judita useká hlavu Holofernovi: 16 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 19% z celkového počtu prohlídek umělce Artemisia Gentileschiová. Poté Judith odhaketuje Holoferna a Autoportrét jako alegorie malířství (La Pittura). Celkem 119 700 návštěv: 50 300 na stránce umělce, 69 400 u děl. Publikum roste: o 66% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Říj 2026 s 39 400 návštěvami. Jazyky publika: italsky (32%), anglicky (24%) a španělsky (13%). Země diváků: Itálie (35%), Spojené království (6%) a Španělsko (5%). Rozdělení publika podle zařízení: telefony (48%), počítače (47%) a tablety (5%). Jedna chuť vyniká: Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) si připravila 35% návštěv i přes pouhých 10% katalogu.
Artemisia Gentileschiová: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Artemisia Gentileschiová, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Artemisia Gentileschiová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
8 500
25 000
Srp 2026
8 800
14 000
Zář 2026
14 100
9 700
Říj 2026
18 900
20 500
Jak se v průběhu roku s díly Artemisia Gentileschiová obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Artemisia Gentileschiová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
94,0%
93,3%
Mystický
2,0%
3,0%
Pokojný
2,0%
2,3%
Romantický
0,0%
1,3%
Zlatavý luxus
2,0%
0,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
68,0%
53,7%
Výrazný
4,0%
28,2%
Melancholický
4,0%
6,3%
Napětí
10,0%
3,5%
Duchovní
4,0%
3,0%
Pokojný
2,0%
2,3%
Záhadný
2,0%
1,6%
Romantický
0,0%
1,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
74,0%
84,5%
Měkké stínění
26,0%
15,6%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,0%
29,3%
Jemné odstíny
56,0%
56,1%
Vyvážená jemnost
16,0%
13,6%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
1,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
68,0%
50,2%
Vyvážená
32,0%
48,7%
Živobylé
0,0%
1,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
1,7%
Jemný
6,0%
17,2%
Vyvážený
12,0%
9,9%
Výrazný
22,0%
34,2%
Prohlášení
54,0%
37,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
3,5%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
34,7%
Vyvážená harmonie
14,0%
13,4%
Silná barevná jednotnost
56,0%
41,4%
Jednotná paleta
12,0%
7,1%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Artemisia Gentileschiová srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Judita zabíjí Holoferna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
Susanna a starci
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 500
1 500
Autoportrét jako alegorie m…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
600
2 400
Jael a Sisera
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
400
Judita a její služebná
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
200
Judith odhaketuje Holoferna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
2 300
2 100
Judita odplátí Holofernovi…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
300
100
1 200
Autoportrét jako alegorie m…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
500
600
400
Bathsheba
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Bathsheba at Her Bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Artemisia Gentileschiová sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
telefony
58 000
48,5%
počítače
56 200
47,0%
tablety
5 500
4,6%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Artemisia Gentileschiová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
6 200
31,6%
anglicky
4 700
24,0%
španělsky
2 600
13,3%
rusky
900
4,6%
německy
800
4,1%
francouzsky
800
4,1%
portugalsky
800
4,1%
arabsky
700
3,6%
švédsky
700
3,6%
Chinese
300
1,5%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Artemisia Gentileschiová a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
300
út 13 Říj
1 000
st 14 Říj
1 200
čt 15 Říj
1 000
pá 16 Říj
1 500
so 17 Říj
1 700
ne 18 Říj
2 100
po 19 Říj
1 100
út 20 Říj
3 300
st 21 Říj
2 800
čt 22 Říj
2 800
pá 23 Říj
4 300
so 24 Říj
2 200
ne 25 Říj
3 200
po 26 Říj
2 400
út 27 Říj
2 300
st 28 Říj
2 900
čt 29 Říj
3 800
pá 30 Říj
2 100
so 31 Říj
3 100
ne 1 Lis
3 300
po 2 Lis (předpověď)
1 900
út 3 Lis (předpověď)
3 400
st 4 Lis (předpověď)
3 500
čt 5 Lis (předpověď)
3 900
pá 6 Lis (předpověď)
4 000
so 7 Lis (předpověď)
3 600
ne 8 Lis (předpověď)
4 400
po 9 Lis (předpověď)
2 200
út 10 Lis (předpověď)
3 900
st 11 Lis (předpověď)
4 100
čt 12 Lis (předpověď)
4 500
pá 13 Lis (předpověď)
4 700
so 14 Lis (předpověď)
4 100
ne 15 Lis (předpověď)
5 100
po 16 Lis (předpověď)
2 500
út 17 Lis (předpověď)
4 400
st 18 Lis (předpověď)
4 600
čt 19 Lis (předpověď)
5 000
pá 20 Lis (předpověď)
5 200
so 21 Lis (předpověď)
4 600
ne 22 Lis (předpověď)
5 700
Artemisia Gentileschiová: krátké odpovědi
Které dílo umělce Artemisia Gentileschiová má nejvyšší sledovanost?
Judita useká hlavu Holofernovi: 16 800 návštěv, což představuje 19% všech zobrazení umělce Artemisia Gentileschiová. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Artemisia Gentileschiová?
119 700 za dvanáct měsíců (50 300 na stránce umělce, 69 400 u děl).
Sledují lidé Artemisia Gentileschiová na telefonu nebo na počítači?
Na obou: telefony (48%), počítače (47%) a tablety (5%); vede telefony s podílem 48%.
Sleduje Artemisia Gentileschiová několik jazyků?
Ano: italsky (32%), anglicky (24%) a španělsky (13%). Na prvním místě je italsky s podílem 32%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Artemisia Gentileschiová?
Ano, Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 35% návštěv pro 10% katalogu.