Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Мария Ларенцин в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Мария Ларенцин: аудиторията набързо
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) привлича най-много погледи: 1000 посещения за дванадесет месеца, което представлява 12% от всички прегледи на Мария Ларенцин в OriginalUniqueArt.com. следват L'éventail (1911) и La Barque (1920) Мария Ларенцин е събрал 10500 посещения: 3200 на страницата на артиста и 7300 на отделни произведения. По-малко внимание напоследък: посещенията спаднаха с 7% от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 5200 посещения. Публиката гледа на компютърни устройства (58%), мобилни телефони (36%) и планшети (6%). Аудиторията секлонися към Неутрални цветове (Цветова палитра): 88% от посещенията, за 75% от каталога на художника.
10-те произведения на Мария Ларенцин, които привличат най-много погледи
Класирани според реалните посещения в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца: 10-те най-отващани творби на Мария Ларенцин, подредени по популярност, започвайки от първото място.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1000 посещения · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 посещения · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 посещения · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 посещения · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 посещения · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 посещения · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 посещения · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 посещения · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 посещения · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 посещения · 3,5%
Колко души гледат Мария Ларенцин всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 100 |
| Юли 2026 | 900 | 4300 |
| Авг 2026 | 1300 | 1400 |
| Сеп 2026 | 1000 | 1500 |
Колко често се разглеждат произведенията на Мария Ларенцин?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират почитателите на Мария Ларенцин?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 1,2% |
| Мека сянка | 16,0% | 15,3% |
| Мека светлост | 46,0% | 40,0% |
| Светла балансираност | 32,0% | 43,5% |
| Светъл | 6,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 68,0% | 67,1% |
| Деликатен цвят | 22,0% | 27,1% |
| Балансирана мекота | 10,0% | 5,9% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 75,0% | 88,0% |
| Земни тонове | 17,9% | 12,0% |
| Монохромни | 7,1% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 52,0% | 60,0% |
| Балансиран | 42,0% | 34,1% |
| Ярък и наситен | 6,0% | 5,9% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 18,0% | 11,8% |
| Нежен | 28,0% | 24,7% |
| Балансиран | 8,0% | 16,5% |
| Смел | 22,0% | 24,7% |
| Изказване | 24,0% | 22,4% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 40,0% | 43,5% |
| Нежно смесена палитра | 24,0% | 20,0% |
| Балансирана хармония | 6,0% | 9,4% |
| Силно цветово единство | 10,0% | 20,0% |
| Единна палитра | 20,0% | 7,1% |
Кои творби на Мария Ларенцин привличат най-много погледи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
С кои устройства хората гледат Мария Ларенцин?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 6100 | 58,1% |
| мобилни телефони | 3800 | 36,2% |
| планшети | 600 | 5,7% |
На какви езици следят Мария Ларенцин?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте статистиката
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 800 | 61,5% |
| испански | 200 | 15,4% |
| датски | 100 | 7,7% |
| корейски | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Колко души гледат Мария Ларенцин всеки ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пон 21 Сеп | 0 |
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 200 |
| Чет 24 Сеп | 300 |
| Пет 25 Сеп | 100 |
| Съб 26 Сеп | 200 |
| Нед 27 Сеп | 200 |
| Пон 28 Сеп | 400 |
| Вт 29 Сеп | 100 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 1000 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 300 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 400 |
| Чет 8 Окт | 200 |
| Пет 9 Окт | 400 |
| Съб 10 Окт | 700 |
| Нед 11 Окт | 100 |
| Пон 12 Окт (прогноза) | 200 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 300 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 200 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 700 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 400 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 300 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 200 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 100 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 300 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 300 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 800 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 500 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 300 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 200 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 100 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 300 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 300 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 900 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 500 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 300 |
Въпроси за Мария Ларенцин
Кои творби на Мария Ларенцин привличат най-много внимание?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), с 1000 посещения (12% от всички прегледи на Мария Ларенцин). Класацията по-горе съдържа 10 произведения.
Колко души гледат Мария Ларенцин на OriginalUniqueArt.com?
- 10500 посещения за дванадесет месеца: 3200 на страницата на художника и 7300 на отделни произведения.
На какви устройства гледат Мария Ларенцин?
- Хората гледат Мария Ларенцин на компютърни устройства (58%), мобилни телефони (36%) и планшети (6%); компютърни устройства представляват 58% от посещенията.
Какви творби на Мария Ларенцин предпочитат хората?
- Неутрални цветове (Цветова палитра): 88% от посещенията, срещу 75% от каталога.