Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Марія Ларенцин на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Марія Ларенцин: огляд аудиторії
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) привертає найбільше уваги: 1 000 переглядів за дванадцять місяців, що становить 12% від усіх переглядів Марія Ларенцин на OriginalUniqueArt.com. Далі йдуть L'éventail (1911) та La Barque (1920). Марія Ларенцин зібрав 10 500 переглядів: 3 200 на сторінці художника та 7 300 на окремих роботах. Останнім часом уваги менше: кількість переглядів знизилася на 7% з Сер 2026 до Вер 2026. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 5 200 візитами. Аудиторія переглядає на пристрої (58%), мобільні телефони (36%) та планшети (6%). Аудиторія віддає перевагу Нейтральні кольори (Колірна палітра): 88% відвідувань приділено 80% каталогу художника.
10 робіт Марія Ларенцин, які привертають найбільше уваги
Рейтинг за кількістю реальних переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців: 10 найбільш популярних робіт Марія Ларенцин, від першого місця до останнього.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1 000 переглядів · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 переглядів · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 переглядів · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 переглядів · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 переглядів · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 переглядів · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 переглядів · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 переглядів · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 переглядів · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 переглядів · 3,5%
Скільки людей переглядають Марія Ларенцин щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 900 | 4 300 |
| Сер 2026 | 1 300 | 1 400 |
| Вер 2026 | 1 000 | 1 500 |
Як часто переглядають роботи Марія Ларенцин?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають глядачі Марія Ларенцин?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,1% | 1,2% |
| М'яка тінь | 16,3% | 15,3% |
| М'яке сяйво | 36,7% | 40,0% |
| Загальна яскравість: світла | 38,8% | 43,5% |
| Світлий | 4,1% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 69,4% | 67,1% |
| Ніжні кольори | 26,5% | 27,1% |
| Помірно м'яка насиченість | 4,1% | 5,9% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 80,0% | 88,0% |
| Землисті відтінки | 16,7% | 12,0% |
| Монохромна палітра | 3,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 53,1% | 60,0% |
| Збалансований | 42,9% | 34,1% |
| Насичені | 4,1% | 5,9% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 20,4% | 11,8% |
| Ніжний | 28,6% | 24,7% |
| Збалансований | 12,2% | 16,5% |
| Виразний | 18,4% | 24,7% |
| Опис | 20,4% | 22,4% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 44,9% | 43,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 26,5% | 20,0% |
| Збалансована гармонія | 4,1% | 9,4% |
| Висока колірна єдність | 16,3% | 20,0% |
| Цілісна палітра | 8,2% | 7,1% |
Які роботи Марія Ларенцин привертають найбільше уваги щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Які пристрої використовують люди, щоб переглядати Марія Ларенцин?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Переглянути статистику
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 6 100 | 58,1% |
| мобільні телефони | 3 800 | 36,2% |
| планшети | 600 | 5,7% |
Якими мовами розмовляють підписники Марія Ларенцин?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Французька | 800 | 61,5% |
| Іспанська | 200 | 15,4% |
| Датська | 100 | 7,7% |
| Корейська | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Скільки людей щодня переглядають Марія Ларенцин та які очікувані показники?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 200 |
| Чт 24 Вер | 300 |
| Пт 25 Вер | 100 |
| Сб 26 Вер | 200 |
| Нд 27 Вер | 200 |
| Пн 28 Вер | 400 |
| Вт 29 Вер | 100 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 1 000 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 300 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 400 |
| Чт 8 Жов | 200 |
| Пт 9 Жов | 400 |
| Сб 10 Жов | 700 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 200 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 300 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 200 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 700 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 400 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 300 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 200 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 300 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 300 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 800 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 500 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 300 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 200 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 300 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 300 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 900 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 500 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 300 |
Питання про Марія Ларенцин
Які роботи Марія Ларенцин привертають найбільше уваги?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), що має 1 000 переглядів (12% від усіх переглядів Марія Ларенцин). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки людей переглядають Марія Ларенцин на OriginalUniqueArt.com?
- 10 500 відвідувань за дванадцять місяців: 3 200 на сторінці художника та 7 300 на окремих роботах.
З яких пристроїв люди дивляться Марія Ларенцин?
- Користувачі переглядають роботи Марія Ларенцин на пристрої (58%), мобільні телефони (36%) та планшети (6%); на пристрої припадає 58% відвідувань.
Які роботи Марія Ларенцин подобаються людям найбільше?
- Нейтральні кольори (Колірна палітра): 88% відвідувань проти 80% у каталозі.