Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Stanisława de Karłowska на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Stanisława de Karłowska: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 9% від усіх переглядів Stanisława de Karłowska. Потім Church of the Holy Cross, Cracow та At Church Staunton, Somerset. Загалом 1 300 переглядів: 400 на сторінці художника, 900 на сторінках робіт. Аудиторія скорочується: на 100% менше відвідувань у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 100 візитами. Виділяється один напрям: Природні мотиви (Колірна палітра) отримує 33% відвідувань, займаючи лише 12% каталогу.
Stanisława de Karłowska: 10 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 10 найбільш переглядуваних робіт Stanisława de Karłowska на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France, 1932
100 переглядів · 9,1%
-
2
Church of the Holy Cross, Cracow, 1926
100 переглядів · 9,1%
-
3
At Church Staunton, Somerset, 1916
100 переглядів · 9,1%
-
4
Fried Fish Shop, 1907
100 переглядів · 9,1%
-
5
The Quay at Binic, Brittany, 1935
100 переглядів · 9,1%
-
6
St James's Square, 1939
100 переглядів · 9,1%
-
7
Lock on the Canal, 1913
100 переглядів · 9,1%
-
8
Barrage Balloons
100 переглядів · 9,1%
-
9
Snow in Russell Square, 1940
100 переглядів · 9,1%
-
10
Rocks in Anglesey, 1900
100 переглядів · 9,1%
Як змінюється аудиторія Stanisława de Karłowska від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 700 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 200 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Як переглядають роботи Stanisława de Karłowska протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Stanisława de Karłowska?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,0% | 9,1% |
| М'яка тінь | 8,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 72,0% | 63,6% |
| Загальна яскравість: світла | 16,0% | 27,3% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 36,0% | 45,5% |
| Ніжні кольори | 40,0% | 18,2% |
| Помірно м'яка насиченість | 20,0% | 27,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 4,0% | 9,1% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 75,0% | 66,7% |
| Природні мотиви | 12,5% | 33,3% |
| Землисті відтінки | 12,5% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 24,0% | 27,3% |
| Збалансований | 72,0% | 63,6% |
| Насичені | 4,0% | 9,1% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 16,0% | 27,3% |
| Ніжний | 28,0% | 45,5% |
| Збалансований | 12,0% | 9,1% |
| Виразний | 16,0% | 0,0% |
| Опис | 28,0% | 18,2% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 68,0% | 45,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,0% | 18,2% |
| Збалансована гармонія | 8,0% | 18,2% |
| Висока колірна єдність | 12,0% | 18,2% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Stanisława de Karłowska протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rocks in Anglesey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Snow in Russell Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lock on the Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Swiss Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Church Staunton, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages at Cuckfield, Suss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adamson Road, NW3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church of the Holy Cross, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Stanisława de Karłowska?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Stanisława de Karłowska та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 100 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
Stanisława de Karłowska: короткі відповіді
Яка робота Stanisława de Karłowska має найбільше переглядів?
- Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 переглядів, що становить 9% від загальної кількості переглядів Stanisława de Karłowska. Список охоплює до 10-го місця.
Скільки відвідувань отримує Stanisława de Karłowska?
- 1 300 за дванадцять місяців (400 на сторінці художника, 900 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Stanisława de Karłowska?
- Так, Природні мотиви (Колірна палітра): 33% відвідувань для 12% каталогу.