Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Romeyn de Hooghe на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Romeyn de Hooghe: огляд аудиторії
Nova Totius Terrarium Orbis привертає найбільше уваги: 300 переглядів за дванадцять місяців, що становить 21% від усіх переглядів Romeyn de Hooghe на OriginalUniqueArt.com. Далі йдуть Map of Jerusalem та Innemen van Damiaten. Romeyn de Hooghe зібрав 1 800 переглядів: 600 на сторінці художника та 1 200 на окремих роботах. Останнім часом уваги менше: кількість переглядів знизилася на 50% з Сер 2026 до Вер 2026. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 1 500 візитами. Аудиторія віддає перевагу Збалансований (Інтенсивність кольору): 86% відвідувань приділено 56% каталогу художника.
10 робіт Romeyn de Hooghe, які привертають найбільше уваги
Рейтинг за кількістю реальних переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців: 10 найбільш популярних робіт Romeyn de Hooghe, від першого місця до останнього.
-
1
Nova Totius Terrarium Orbis
300 переглядів · 21,4%
-
2
Map of Jerusalem, 1700
200 переглядів · 14,3%
-
3
Innemen van Damiaten
200 переглядів · 14,3%
-
4
The Capture Of Naarden
100 переглядів · 7,1%
-
5
Waag, haarlem
100 переглядів · 7,1%
-
6
Battle of Narva on 19 November 1700, 1700
100 переглядів · 7,1%
-
7
Doelen, Gasthuisstraat, Haarlem
100 переглядів · 7,1%
-
8
Vleeshal Haarlem
100 переглядів · 7,1%
-
9
Statue Of Laurens Jansz. Coster
100 переглядів · 7,1%
-
10
Kommende Ramersdorf
100 переглядів · 7,1%
Скільки людей переглядають Romeyn de Hooghe щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 1 000 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
Як часто переглядають роботи Romeyn de Hooghe?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають глядачі Romeyn de Hooghe?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 0,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 43,8% | 57,1% |
| Загальна яскравість: світла | 43,8% | 42,9% |
| Світлий | 12,5% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 56,2% | 28,6% |
| Ніжні кольори | 43,8% | 71,4% |
| Помірно м'яка насиченість | 0,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 43,8% | 14,3% |
| Збалансований | 56,2% | 85,7% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,2% | 7,1% |
| Ніжний | 12,5% | 21,4% |
| Збалансований | 12,5% | 7,1% |
| Виразний | 31,2% | 21,4% |
| Опис | 37,5% | 42,9% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 18,8% | 28,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 6,2% | 7,1% |
| Висока колірна єдність | 6,2% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 68,8% | 64,3% |
Які роботи Romeyn de Hooghe привертають найбільше уваги щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Battle of Narva on 19 Novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Capture Of Naarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nova Totius Terrarium Orbis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Waag, haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Innemen van Damiaten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doelen, Gasthuisstraat, Haa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Plan Exact Des Fortificatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue Of Laurens Jansz. Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляють підписники Romeyn de Hooghe?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки людей щодня переглядають Romeyn de Hooghe та які очікувані показники?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
Питання про Romeyn de Hooghe
Які роботи Romeyn de Hooghe привертають найбільше уваги?
- Nova Totius Terrarium Orbis, що має 300 переглядів (21% від усіх переглядів Romeyn de Hooghe). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки людей переглядають Romeyn de Hooghe на OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 відвідувань за дванадцять місяців: 600 на сторінці художника та 1 200 на окремих роботах.
Які роботи Romeyn de Hooghe подобаються людям найбільше?
- Збалансований (Інтенсивність кольору): 86% відвідувань проти 56% у каталозі.