Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Richard Beavis на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Richard Beavis: статистика відвідувань за рік
Cattle Raid — найпопулярніша робота: 200 переглядів за рік, що становить 25% від усієї уваги, приділеної Richard Beavis. За цим слідують Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands та Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle. Сторінка художника отримала 700 переглядів, а роботи — 800: загальна кількість переглядів становить 1 500. Увага знизилася на 40% порівняно з Сер 2026 у період з Сер 2026 по Вер 2026. Лип 2026 був найактивнішим місяцем із 700 візитами. Їх віддають перевагу М'яка тінь (Яскравість): 50% відвідувань проти 20% у каталозі.
7 найпопулярніших робіт Richard Beavis
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Richard Beavis.
-
1
Cattle Raid, 1870
200 переглядів · 25,0%
-
2
Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands, 1870
100 переглядів · 12,5%
-
3
Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle, 1872
100 переглядів · 12,5%
-
4
The Abduction of Isabella Vere, 1872
100 переглядів · 12,5%
-
5
The Midnight Ride of Deloraine, 1869
100 переглядів · 12,5%
-
6
Scene from 'The Lay of the Last Minstrel' (from the poem by Walter Scott), 1870
100 переглядів · 12,5%
-
7
Fruit Boats on the Mediterranean
100 переглядів · 12,5%
Коли люди відвідують сторінку Richard Beavis?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 400 |
| Сер 2026 | 200 | 300 |
| Вер 2026 | 200 | 100 |
Коли відкриваються роботи Richard Beavis?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Richard Beavis?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 12,5% |
| М'яка тінь | 20,0% | 50,0% |
| М'яке сяйво | 56,7% | 37,5% |
| Загальна яскравість: світла | 13,3% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 33,3% | 25,0% |
| Ніжні кольори | 46,7% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 13,3% | 25,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 6,7% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 62,5% | 83,3% |
| Нейтральні кольори | 29,2% | 16,7% |
| Темні відтінки | 8,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 33,3% | 25,0% |
| Збалансований | 56,7% | 62,5% |
| Насичені | 10,0% | 12,5% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 10,0% | 0,0% |
| Ніжний | 6,7% | 0,0% |
| Збалансований | 3,3% | 12,5% |
| Виразний | 30,0% | 37,5% |
| Опис | 50,0% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 26,7% | 25,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,7% | 12,5% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 25,0% |
| Висока колірна єдність | 40,0% | 25,0% |
| Цілісна палітра | 6,7% | 12,5% |
Які роботи Richard Beavis мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Woodcutters, Buckhurst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Goats, Outskirts of Cádiz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Craft off the Eddys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Isabella V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Charcoal Burners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carting Bracken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються підписники Richard Beavis?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 500 | 83,3% |
| Іспанська | 100 | 16,7% |
Скільки відвідувань на день отримує Richard Beavis і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 100 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 300 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Richard Beavis
Яка робота Richard Beavis має найбільше переглядів?
- На першому місці — Cattle Raid із 200 переглядами, що становить 25% від загальної кількості. Вище за неї — 7 робіт.
Яка аудиторія Richard Beavis на OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 візитів за дванадцять місяців: 700 на сторінку художника, 800 до робіт.
Які роботи Richard Beavis відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як М'яка тінь (Яскравість), отримують 50% відвідувань для 20% каталогу.