Paul Maze Аудиторія та найкращі роботи

1887 – 1979

Про що ця сторінка?

Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Paul Maze на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.

Статистику було оновлено 1 липня 2026 року — дані до цієї дати відсутні.

Paul Maze: ключові постаті

Найпопулярніша робота — Henley Royal Regatta: 300 переглядів за дванадцять місяців, що становить 33% від усіх переглядів Paul Maze. Потім William Chippindale (b.1801) та Regatta Scene. Загалом 700 переглядів: 300 на сторінці художника, 400 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 700 візитами. Виділяється один напрям: Темний (Яскравість) отримує 22% відвідувань, займаючи лише 8% каталогу.

Paul Maze: 5 найбільш переглянутих робіт

Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 5 найбільш переглядуваних робіт Paul Maze на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.

  1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 переглядів · 33,3%
  2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 переглядів · 22,2%
  3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 переглядів · 22,2%
  4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 переглядів · 11,1%
  5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 переглядів · 11,1%

Як змінюється аудиторія Paul Maze від місяця до місяця?

Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.

Показати показники
МісяцьСторінка художникаСторінки творів
Лис 202500
Гру 202500
Січ 202600
Лют 202600
Бер 202600
Кві 202600
Тра 202600
Чер 202600
Лип 2026300400
Сер 202600
Вер 202600
Жов 202600

Як переглядають роботи Paul Maze протягом року?

Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.

Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.

Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Paul Maze протягом року?

Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.

Показати показники
Твір мистецтваЛис 2025Гру 2025Січ 2026Лют 2026Бер 2026Кві 2026Тра 2026Чер 2026Лип 2026Сер 2026Вер 2026Жов 2026
Whitehall in Winter000000000000
Boulogne000000000000
Regatta Scene00000000200000
Villefranche000000000000
Yachts000000000000
Regatta at Meulan000000000000
The Bank Picquet on Its Way…000000000000
Trooping the Colour000000000000
Henley Royal Regatta00000000100000
The Harbour, Ostende000000000000

Якими мовами користується аудиторія Paul Maze?

Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.

Якою є щоденна кількість відвідувань Paul Maze та прогноз?

Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.

Показати показники
ДеньПерегляди
Пт 16 Жов0
Сб 17 Жов0
Нд 18 Жов0
Пн 19 Жов0
Вт 20 Жов0
Ср 21 Жов200
Чт 22 Жов0
Пт 23 Жов0
Сб 24 Жов0
Нд 25 Жов0
Пн 26 Жов0
Вт 27 Жов0
Ср 28 Жов0
Чт 29 Жов0
Пт 30 Жов0
Сб 31 Жов0
Нд 1 Лис0
Пн 2 Лис0
Вт 3 Лис0
Ср 4 Лис0
Чт 5 Лис0
Пт 6 Лис (прогноз)0
Сб 7 Лис (прогноз)0
Нд 8 Лис (прогноз)0
Пн 9 Лис (прогноз)0
Вт 10 Лис (прогноз)0
Ср 11 Лис (прогноз)0
Чт 12 Лис (прогноз)0
Пт 13 Лис (прогноз)0
Сб 14 Лис (прогноз)0
Нд 15 Лис (прогноз)0
Пн 16 Лис (прогноз)0
Вт 17 Лис (прогноз)0
Ср 18 Лис (прогноз)0
Чт 19 Лис (прогноз)0
Пт 20 Лис (прогноз)0
Сб 21 Лис (прогноз)0
Нд 22 Лис (прогноз)0
Пн 23 Лис (прогноз)0
Вт 24 Лис (прогноз)0
Ср 25 Лис (прогноз)0
Чт 26 Лис (прогноз)0

Paul Maze: короткі відповіді

Яка робота Paul Maze має найбільше переглядів?

Henley Royal Regatta: 300 переглядів, що становить 33% від загальної кількості переглядів Paul Maze. Список охоплює до 5-го місця.

Скільки відвідувань отримує Paul Maze?

700 за дванадцять місяців (300 на сторінці художника, 400 на сторінках робіт).

Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Paul Maze?

Так, Темний (Яскравість): 22% відвідувань для 8% каталогу.