Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Nicolas de Staël на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Nicolas de Staël: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Honfleur: 700 переглядів за дванадцять місяців, що становить 39% від усіх переглядів Nicolas de Staël. Потім Composition та Landschaft. Загалом 2 300 переглядів: 600 на сторінці художника, 1 700 на сторінках робіт. Аудиторія скорочується: на 67% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 000 візитами. Виділяється один напрям: Збалансована гармонія (Колірна гармонія) отримує 89% відвідувань, займаючи лише 32% каталогу.
Nicolas de Staël: 4 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 4 найбільш переглядуваних робіт Nicolas de Staël на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
Як змінюється аудиторія Nicolas de Staël від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 600 |
| Сер 2026 | 0 | 900 |
| Вер 2026 | 100 | 200 |
Як переглядають роботи Nicolas de Staël протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Nicolas de Staël?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,5% | 11,1% |
| М'яка тінь | 26,3% | 33,3% |
| М'яке сяйво | 31,6% | 16,7% |
| Загальна яскравість: світла | 10,5% | 0,0% |
| Світлий | 21,1% | 38,9% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 68,4% | 11,1% |
| Ніжні кольори | 10,5% | 38,9% |
| Помірно м'яка насиченість | 21,1% | 50,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 42,9% | 56,2% |
| Нейтральні кольори | 42,9% | 43,8% |
| Темні відтінки | 7,1% | 0,0% |
| Пастельні тони | 7,1% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 68,4% | 11,1% |
| Збалансований | 21,1% | 72,2% |
| Насичені | 10,5% | 16,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 26,3% | 38,9% |
| Ніжний | 10,5% | 0,0% |
| Збалансований | 15,8% | 11,1% |
| Виразний | 21,1% | 33,3% |
| Опис | 26,3% | 16,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 10,5% | 11,1% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 31,6% | 88,9% |
| Висока колірна єдність | 31,6% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 26,3% | 0,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Nicolas de Staël протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Nocturne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port in Sicily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Musicians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fugue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Parc de Sceaux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Collage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Nicolas de Staël?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Французька | 100 | 50,0% |
| Італійська | 100 | 50,0% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Nicolas de Staël та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 100 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 100 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
Nicolas de Staël: короткі відповіді
Яка робота Nicolas de Staël має найбільше переглядів?
- Honfleur: 700 переглядів, що становить 39% від загальної кількості переглядів Nicolas de Staël. Список охоплює до 4-го місця.
Скільки відвідувань отримує Nicolas de Staël?
- 2 300 за дванадцять місяців (600 на сторінці художника, 1 700 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Nicolas de Staël?
- Так, Збалансована гармонія (Колірна гармонія): 89% відвідувань для 32% каталогу.