Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Marc Duvallier на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Marc Duvallier: статистика відвідувань за рік
Celestial Choreography in Crimson and Ochre — найпопулярніша робота: 600 переглядів за рік, що становить 8% від усієї уваги, приділеної Marc Duvallier. За цим слідують Solitude in Ochre: The Silent Horizon та Celestial Orbit of the Eternal Muse. Сторінка художника отримала 1 100 переглядів, а роботи — 6 700: загальна кількість переглядів становить 7 800. Увага зросла на 50% з Вер 2026 до Жов 2026. Лип 2026 був найактивнішим місяцем із 3 800 візитами. Відвідувачі переглядають на пристрої (83%), мобільні телефони (15%) та планшети (1%). Їх віддають перевагу М'яка тінь (Яскравість): 47% відвідувань проти 36% у каталозі.
10 найпопулярніших робіт Marc Duvallier
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Marc Duvallier.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
600 переглядів · 7,9%
-
2
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
400 переглядів · 5,3%
-
3
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
400 переглядів · 5,3%
-
4
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 переглядів · 3,9%
-
5
Vigil of the Luminous Shadow, 2026
200 переглядів · 2,6%
-
6
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 переглядів · 2,6%
-
7
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 переглядів · 2,6%
-
8
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 переглядів · 2,6%
-
9
Echoes of the Amber Twilight: A Solitary Legacy, 2026
200 переглядів · 2,6%
-
10
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 переглядів · 2,6%
Коли люди відвідують сторінку Marc Duvallier?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 400 |
| Лип 2026 | 200 | 3 600 |
| Сер 2026 | 200 | 900 |
| Вер 2026 | 300 | 700 |
| Жов 2026 | 400 | 1 100 |
Коли відкриваються роботи Marc Duvallier?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Marc Duvallier?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 30,0% | 19,7% |
| М'яка тінь | 36,0% | 47,4% |
| М'яке сяйво | 22,0% | 21,1% |
| Загальна яскравість: світла | 12,0% | 9,2% |
| Світлий | 0,0% | 2,6% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 18,0% | 15,8% |
| Ніжні кольори | 24,0% | 25,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 32,0% | 32,9% |
| Чітка насиченість кольорів | 26,0% | 23,7% |
| Насичений колір | 0,0% | 2,6% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 64,4% | 51,7% |
| Темні відтінки | 28,9% | 27,6% |
| Нейтральні кольори | 6,7% | 17,2% |
| Монохромна палітра | 0,0% | 1,7% |
| Пастельні тони | 0,0% | 1,7% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 26,0% | 23,7% |
| Збалансований | 48,0% | 52,6% |
| Насичені | 26,0% | 23,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 12,0% | 7,9% |
| Ніжний | 24,0% | 34,2% |
| Збалансований | 12,0% | 19,7% |
| Виразний | 28,0% | 23,7% |
| Опис | 24,0% | 14,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 14,0% | 6,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,0% | 21,1% |
| Збалансована гармонія | 8,0% | 9,2% |
| Висока колірна єдність | 40,0% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 26,0% | 13,2% |
Які роботи Marc Duvallier мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solitude in Ochre: The Sile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Architectonics of Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eminence in Crimson: A Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vigil of the Luminous Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Neon Fragment: The Magenta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eternal Devotion in the Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл аудиторії Marc Duvallier за типами пристроїв?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Дані в таблиці
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 6 500 | 83,3% |
| мобільні телефони | 1 200 | 15,4% |
| планшети | 100 | 1,3% |
Якими мовами користуються підписники Marc Duvallier?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 100 | 25,0% |
| Французька | 100 | 25,0% |
| Японська | 100 | 25,0% |
| Португальська | 100 | 25,0% |
Скільки відвідувань на день отримує Marc Duvallier і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 12 Жов | 100 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 100 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 100 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 200 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 100 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Marc Duvallier
Яка робота Marc Duvallier має найбільше переглядів?
- На першому місці — Celestial Choreography in Crimson and Ochre із 600 переглядами, що становить 8% від загальної кількості. Вище за неї — 10 робіт.
Яка аудиторія Marc Duvallier на OriginalUniqueArt.com?
- 7 800 візитів за дванадцять місяців: 1 100 на сторінку художника, 6 700 до робіт.
З яких пристроїв приходить аудиторія Marc Duvallier?
- Аудиторія приходить з пристрої (83%), мобільні телефони (15%) та планшети (1%); пристрої забезпечує 83% відвідувань.
Які роботи Marc Duvallier відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як М'яка тінь (Яскравість), отримують 47% відвідувань для 36% каталогу.