Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Люси Кемп-Уелч на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Люси Кемп-Уелч: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Gypsy Horse Drovers: 500 переглядів за дванадцять місяців, що становить 18% від усіх переглядів Люси Кемп-Уелч. Потім The Years at the Spring та Colt Hunting in the New Forest. Загалом 2 600 переглядів: 800 на сторінці художника, 1 800 на сторінках робіт. Аудиторія зростає: на 60% більше візитів у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 000 візитами. Виділяється один напрям: М'яка тінь (Яскравість) отримує 50% відвідувань, займаючи лише 26% каталогу.
Люси Кемп-Уелч: 10 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 10 найбільш переглядуваних робіт Люси Кемп-Уелч на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 переглядів · 17,9%
-
2
The Years at the Spring
500 переглядів · 17,9%
-
3
Colt Hunting in the New Forest, 1897
300 переглядів · 10,7%
-
4
Timber Run in the Welsh Hills
200 переглядів · 7,1%
-
5
Winter's White Silence, 1924
200 переглядів · 7,1%
-
6
The Call, 1937
200 переглядів · 7,1%
-
7
Logging in Grizedale Forest
200 переглядів · 7,1%
-
8
Sketch of Horse's Head, 1895
100 переглядів · 3,6%
-
9
The Riders, 1911
100 переглядів · 3,6%
-
10
Toilers, 1886
100 переглядів · 3,6%
Як змінюється аудиторія Люси Кемп-Уелч від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 200 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 600 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 500 |
| Жов 2026 | 200 | 600 |
Як переглядають роботи Люси Кемп-Уелч протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Люси Кемп-Уелч?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 11,4% | 10,7% |
| М'яка тінь | 25,7% | 50,0% |
| М'яке сяйво | 54,3% | 39,3% |
| Загальна яскравість: світла | 8,6% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 25,7% | 21,4% |
| Ніжні кольори | 37,1% | 42,9% |
| Помірно м'яка насиченість | 28,6% | 35,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 8,6% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 52,4% | 70,6% |
| Нейтральні кольори | 28,6% | 29,4% |
| Темні відтінки | 14,3% | 0,0% |
| Природні мотиви | 4,8% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 31,4% | 21,4% |
| Збалансований | 60,0% | 78,6% |
| Насичені | 8,6% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 5,7% | 0,0% |
| Ніжний | 22,9% | 35,7% |
| Збалансований | 20,0% | 32,1% |
| Виразний | 14,3% | 21,4% |
| Опис | 37,1% | 10,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 17,1% | 10,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 2,9% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 8,6% | 3,6% |
| Висока колірна єдність | 65,7% | 75,0% |
| Цілісна палітра | 5,7% | 10,7% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Люси Кемп-Уелч протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Big Guns to the Front | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Forward the Guns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gypsy Horse Drovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Foam Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Люси Кемп-Уелч?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 200 | 100,0% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Люси Кемп-Уелч та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 100 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 300 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
Люси Кемп-Уелч: короткі відповіді
Яка робота Люси Кемп-Уелч має найбільше переглядів?
- Gypsy Horse Drovers: 500 переглядів, що становить 18% від загальної кількості переглядів Люси Кемп-Уелч. Список охоплює до 10-го місця.
Скільки відвідувань отримує Люси Кемп-Уелч?
- 2 600 за дванадцять місяців (800 на сторінці художника, 1 800 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Люси Кемп-Уелч?
- Так, М'яка тінь (Яскравість): 50% відвідувань для 26% каталогу.