Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Леон Лермітте на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Леон Лермітте: статистика відвідувань за рік
Granville, Morning — найпопулярніша робота: 400 переглядів за рік, що становить 5% від усієї уваги, приділеної Леон Лермітте. За цим слідують Near the Fountain та La Lecon de lecture. Сторінка художника отримала 1 600 переглядів, а роботи — 7 100: загальна кількість переглядів становить 8 700. Увага знизилася на 43% порівняно з Сер 2026 у період з Сер 2026 по Вер 2026. Лип 2026 був найактивнішим місяцем із 7 100 візитами. Відвідувачі переглядають на пристрої (95%) та мобільні телефони (5%). Їх віддають перевагу Ніжні кольори (Насиченість кольору): 34% відвідувань проти 20% у каталозі.
10 найпопулярніших робіт Леон Лермітте
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Леон Лермітте.
-
1
Granville, Morning, 1892
400 переглядів · 5,2%
-
2
Near the Fountain
400 переглядів · 5,2%
-
3
La Lecon de lecture
300 переглядів · 3,9%
-
4
L_Hermitte Leon Augustin Figures by a Country Stream circa, 1920
300 переглядів · 3,9%
-
5
les halles
300 переглядів · 3,9%
-
6
Landscape with a Peasant Woman Milking a Cow, 1887
200 переглядів · 2,6%
-
7
Le Pardon de Plourin, Brittany Peasants Leaving Church, 1877
200 переглядів · 2,6%
-
8
Pelerinage Pour L'Enfant Malade. Eglise De Plein-Pied, Bourges
200 переглядів · 2,6%
-
9
Maternite
200 переглядів · 2,6%
-
10
The Bather
200 переглядів · 2,6%
Коли люди відвідують сторінку Леон Лермітте?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 500 |
| Лип 2026 | 1 200 | 5 900 |
| Сер 2026 | 200 | 500 |
| Вер 2026 | 200 | 200 |
Коли відкриваються роботи Леон Лермітте?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Леон Лермітте?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,0% | 13,0% |
| М'яка тінь | 26,0% | 35,1% |
| М'яке сяйво | 60,0% | 35,1% |
| Загальна яскравість: світла | 8,0% | 16,9% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 10,0% | 15,6% |
| Ніжні кольори | 20,0% | 33,8% |
| Помірно м'яка насиченість | 42,0% | 35,1% |
| Чітка насиченість кольорів | 26,0% | 15,6% |
| Насичений колір | 2,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 62,2% | 62,9% |
| Нейтральні кольори | 13,3% | 24,3% |
| Темні відтінки | 24,4% | 12,9% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 12,0% | 24,7% |
| Збалансований | 58,0% | 61,0% |
| Насичені | 30,0% | 14,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 1,3% |
| Ніжний | 26,0% | 16,9% |
| Збалансований | 16,0% | 14,3% |
| Виразний | 24,0% | 24,7% |
| Опис | 34,0% | 42,9% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 2,0% | 2,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 4,0% | 3,9% |
| Збалансована гармонія | 4,0% | 11,7% |
| Висока колірна єдність | 46,0% | 39,0% |
| Цілісна палітра | 44,0% | 42,9% |
Які роботи Леон Лермітте мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Butcher Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ла Сауляє (Тіньови) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le berger et son troupeau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glaneuses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le lavage des moutons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Haymakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Baby’s Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Passeur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femmes a la Fontaine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл аудиторії Леон Лермітте за типами пристроїв?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Дані в таблиці
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 8 300 | 95,4% |
| мобільні телефони | 400 | 4,6% |
Якими мовами користуються підписники Леон Лермітте?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 100 | 50,0% |
| Грузинська | 100 | 50,0% |
Скільки відвідувань на день отримує Леон Лермітте і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 100 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 100 |
| Ср 7 Жов | 100 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 100 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов | 200 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 200 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 200 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 300 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 100 |
Що люди запитують про Леон Лермітте
Яка робота Леон Лермітте має найбільше переглядів?
- На першому місці — Granville, Morning із 400 переглядами, що становить 5% від загальної кількості. Вище за неї — 10 робіт.
Яка аудиторія Леон Лермітте на OriginalUniqueArt.com?
- 8 700 візитів за дванадцять місяців: 1 600 на сторінку художника, 7 100 до робіт.
З яких пристроїв приходить аудиторія Леон Лермітте?
- Аудиторія приходить з пристрої (95%) та мобільні телефони (5%); пристрої забезпечує 95% відвідувань.
Які роботи Леон Лермітте відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як Ніжні кольори (Насиченість кольору), отримують 34% відвідувань для 20% каталогу.