Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Джозеф Меррей Інс на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Джозеф Меррей Інс: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 36% від усіх переглядів Джозеф Меррей Інс. Потім Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine та Kings College Cambridge. Загалом 1 300 переглядів: 400 на сторінці художника, 900 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 000 візитами. Виділяється один напрям: М'яке сяйво (Яскравість) отримує 82% відвідувань, займаючи лише 48% каталогу.
Джозеф Меррей Інс: 8 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 8 найбільш переглядуваних робіт Джозеф Меррей Інс на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
400 переглядів · 36,4%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 переглядів · 9,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 переглядів · 9,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 переглядів · 9,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 переглядів · 9,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 переглядів · 9,1%
-
7
Swansea Castle
100 переглядів · 9,1%
-
8
Senate House Passage
100 переглядів · 9,1%
Як змінюється аудиторія Джозеф Меррей Інс від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 200 |
| Лип 2026 | 400 | 600 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Як переглядають роботи Джозеф Меррей Інс протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Джозеф Меррей Інс?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,9% | 0,0% |
| М'яка тінь | 17,2% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 48,3% | 81,8% |
| Загальна яскравість: світла | 24,1% | 18,2% |
| Світлий | 3,5% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 20,7% | 18,2% |
| Ніжні кольори | 41,4% | 63,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 34,5% | 18,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 3,5% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 51,8% | 81,8% |
| Землисті відтінки | 44,4% | 18,2% |
| Темні відтінки | 3,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 20,7% | 0,0% |
| Збалансований | 75,9% | 100,0% |
| Насичені | 3,5% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,9% | 0,0% |
| Ніжний | 10,3% | 0,0% |
| Збалансований | 10,3% | 0,0% |
| Виразний | 24,1% | 18,2% |
| Опис | 48,3% | 81,8% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 3,5% | 9,1% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 3,5% | 9,1% |
| Збалансована гармонія | 13,8% | 9,1% |
| Висока колірна єдність | 41,4% | 54,5% |
| Цілісна палітра | 37,9% | 18,2% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Джозеф Меррей Інс протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presteigne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Senate House Passage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exeter College | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Unidentified Gothic Mans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Botolph's, Cambridge An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Guards from the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Newton, Near Brecon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Джозеф Меррей Інс?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Джозеф Меррей Інс та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 14 Жов | 100 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 100 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
Джозеф Меррей Інс: короткі відповіді
Яка робота Джозеф Меррей Інс має найбільше переглядів?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 400 переглядів, що становить 36% від загальної кількості переглядів Джозеф Меррей Інс. Список охоплює до 8-го місця.
Скільки відвідувань отримує Джозеф Меррей Інс?
- 1 300 за дванадцять місяців (400 на сторінці художника, 900 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Джозеф Меррей Інс?
- Так, М'яке сяйво (Яскравість): 82% відвідувань для 48% каталогу.