Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Jacques Sarazin на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Jacques Sarazin: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Caryatides on the Pavillon de l'Horloge: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 33% від усіх переглядів Jacques Sarazin. Потім Prudence та Prudence. Загалом 1 100 переглядів: 500 на сторінці художника, 600 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 000 візитами. Виділяється один напрям: Цілісна палітра (Колірна гармонія) отримує 83% відвідувань, займаючи лише 50% каталогу.
Jacques Sarazin: 4 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 4 найбільш переглядуваних робіт Jacques Sarazin на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
Як змінюється аудиторія Jacques Sarazin від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
Як переглядають роботи Jacques Sarazin протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Jacques Sarazin?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 0,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 25,0% | 33,3% |
| Загальна яскравість: світла | 50,0% | 50,0% |
| Світлий | 25,0% | 16,7% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 62,5% | 50,0% |
| Ніжні кольори | 25,0% | 33,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 12,5% | 16,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 62,5% | 50,0% |
| Збалансований | 37,5% | 50,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 12,5% | 16,7% |
| Виразний | 12,5% | 33,3% |
| Опис | 75,0% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 37,5% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 12,5% | 16,7% |
| Цілісна палітра | 50,0% | 83,3% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Jacques Sarazin протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caryatids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prudence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Prudence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Temperance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Château de Pau vu du parc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caryatides on the Pavillon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Madonna and Child with St A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naples, vue du Pausilippe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Jacques Sarazin?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Jacques Sarazin та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 22 Вер | 100 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
Jacques Sarazin: короткі відповіді
Яка робота Jacques Sarazin має найбільше переглядів?
- Caryatides on the Pavillon de l'Horloge: 200 переглядів, що становить 33% від загальної кількості переглядів Jacques Sarazin. Список охоплює до 4-го місця.
Скільки відвідувань отримує Jacques Sarazin?
- 1 100 за дванадцять місяців (500 на сторінці художника, 600 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Jacques Sarazin?
- Так, Цілісна палітра (Колірна гармонія): 83% відвідувань для 50% каталогу.