Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Gyula Derkovits на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Gyula Derkovits: огляд аудиторії
The Verdict привертає найбільше уваги: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 22% від усіх переглядів Gyula Derkovits на OriginalUniqueArt.com. Далі йдуть Bridge In Winter та The Last Supper. Gyula Derkovits зібрав 900 переглядів: 100 на сторінці художника та 800 на окремих роботах. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 600 візитами. Аудиторія віддає перевагу Контрастна палітра (Колірна гармонія): 33% відвідувань приділено 6% каталогу художника.
7 робіт Gyula Derkovits, які привертають найбільше уваги
Рейтинг за кількістю реальних переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців: 7 найбільш популярних робіт Gyula Derkovits, від першого місця до останнього.
-
1
The Verdict
200 переглядів · 22,2%
-
2
Bridge In Winter
200 переглядів · 22,2%
-
3
The Last Supper
100 переглядів · 11,1%
-
4
Bridge Builders
100 переглядів · 11,1%
-
5
Under A Big Tree
100 переглядів · 11,1%
-
6
Dózsa-series Vii. Subdual
100 переглядів · 11,1%
-
7
Dózsa-series Vi. Clash
100 переглядів · 11,1%
Скільки людей переглядають Gyula Derkovits щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 100 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Як часто переглядають роботи Gyula Derkovits?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають глядачі Gyula Derkovits?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,1% | 11,1% |
| М'яка тінь | 24,2% | 22,2% |
| М'яке сяйво | 30,3% | 11,1% |
| Загальна яскравість: світла | 36,4% | 55,6% |
| Світлий | 3,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 48,5% | 44,4% |
| Ніжні кольори | 27,3% | 33,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 9,1% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 15,2% | 22,2% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 53,6% | 75,0% |
| Землисті відтінки | 28,6% | 0,0% |
| Темні відтінки | 17,9% | 25,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 54,5% | 44,4% |
| Збалансований | 30,3% | 33,3% |
| Насичені | 15,2% | 22,2% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 15,2% | 33,3% |
| Ніжний | 21,2% | 22,2% |
| Збалансований | 18,2% | 0,0% |
| Виразний | 21,2% | 44,4% |
| Опис | 24,2% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 6,1% | 33,3% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,1% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 24,2% | 11,1% |
| Висока колірна єдність | 21,2% | 22,2% |
| Цілісна палітра | 42,4% | 33,3% |
Які роботи Gyula Derkovits привертають найбільше уваги щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Me and my Wife (Self-portra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Xia. Slaughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vi. Clash | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Viii. Stakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iii. Battering… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iv. Insurgent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vii. Subdual | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Ix. Dózsa On T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series V. Dózsa On Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляють підписники Gyula Derkovits?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки людей щодня переглядають Gyula Derkovits та які очікувані показники?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
Питання про Gyula Derkovits
Які роботи Gyula Derkovits привертають найбільше уваги?
- The Verdict, що має 200 переглядів (22% від усіх переглядів Gyula Derkovits). У рейтингу вище наведено 7 робіт.
Скільки людей переглядають Gyula Derkovits на OriginalUniqueArt.com?
- 900 відвідувань за дванадцять місяців: 100 на сторінці художника та 800 на окремих роботах.
Які роботи Gyula Derkovits подобаються людям найбільше?
- Контрастна палітра (Колірна гармонія): 33% відвідувань проти 6% у каталозі.