Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Giuseppe Zais на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Giuseppe Zais: ключові постаті
Найпопулярніша робота — The Swing: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 27% від усіх переглядів Giuseppe Zais. Потім Landscape with Ruins and Archway та Landscape with a Group of Figures. Загалом 1 200 переглядів: 200 на сторінці художника, 1 000 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 100 візитами. Виділяється один напрям: Елегантність (Атмосфера) отримує 57% відвідувань, займаючи лише 7% каталогу.
Giuseppe Zais: 8 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 8 найбільш переглядуваних робіт Giuseppe Zais на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
The Swing, 1765
400 переглядів · 26,7%
-
2
Landscape with Ruins and Archway, 1730
300 переглядів · 20,0%
-
3
Landscape with a Group of Figures
200 переглядів · 13,3%
-
4
Landscape with Shepherds and Fishermen
200 переглядів · 13,3%
-
5
River Landscape with Two Country Women and Four Sheep on a Winding Road, a Fisherman, and Farm Buildings Round an Old Round Tower in the Middle
100 переглядів · 6,7%
-
6
Landscape with River and Bridge, 1740
100 переглядів · 6,7%
-
7
Pastoral Landscape
100 переглядів · 6,7%
-
8
Landscape
100 переглядів · 6,7%
Як змінюється аудиторія Giuseppe Zais від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 900 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Як переглядають роботи Giuseppe Zais протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Giuseppe Zais?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 80,0% | 42,9% |
| Елегантність | 6,7% | 57,1% |
| Драматизм | 6,7% | 0,0% |
| Ностальгічний | 6,7% | 0,0% |
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 80,0% | 42,9% |
| Романтичний | 6,7% | 57,1% |
| Спокій | 6,7% | 0,0% |
| Духовний | 6,7% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,5% | 0,0% |
| М'яка тінь | 38,7% | 73,3% |
| М'яке сяйво | 45,2% | 26,7% |
| Загальна яскравість: світла | 6,5% | 0,0% |
| Світлий | 3,2% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 51,6% | 33,3% |
| Ніжні кольори | 41,9% | 66,7% |
| Помірно м'яка насиченість | 6,5% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 64,5% | 53,3% |
| Збалансований | 32,3% | 46,7% |
| Насичені | 3,2% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 12,9% | 0,0% |
| Збалансований | 6,5% | 0,0% |
| Виразний | 19,4% | 6,7% |
| Опис | 61,3% | 93,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 12,9% | 20,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 9,7% | 6,7% |
| Збалансована гармонія | 19,4% | 20,0% |
| Висока колірна єдність | 35,5% | 53,3% |
| Цілісна палітра | 22,6% | 0,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Giuseppe Zais протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with rive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with a la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Ruins and Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE PASTORAL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Ruins with a Great… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Pic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Giuseppe Zais?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Giuseppe Zais та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 100 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 200 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Giuseppe Zais: короткі відповіді
Яка робота Giuseppe Zais має найбільше переглядів?
- The Swing: 400 переглядів, що становить 27% від загальної кількості переглядів Giuseppe Zais. Список охоплює до 8-го місця.
Скільки відвідувань отримує Giuseppe Zais?
- 1 200 за дванадцять місяців (200 на сторінці художника, 1 000 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Giuseppe Zais?
- Так, Елегантність (Атмосфера): 57% відвідувань для 7% каталогу.