Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Girolamo Da Santacroce на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Girolamo Da Santacroce: статистика відвідувань за рік
The Martyrdom of Saint Lawrence — найпопулярніша робота: 300 переглядів за рік, що становить 33% від усієї уваги, приділеної Girolamo Da Santacroce. За цим слідують The Adoration of the Three Kings - (123) та The Martyrdom of Saint Blaise. Сторінка художника отримала 600 переглядів, а роботи — 800: загальна кількість переглядів становить 1 400. Увага знизилася на 50% порівняно з Вер 2026 у період з Вер 2026 по Жов 2026. Лип 2026 був найактивнішим місяцем із 1 000 візитами. Їх віддають перевагу Драматичний (Емоційне забарвлення): 100% відвідувань проти 10% у каталозі.
5 найпопулярніших робіт Girolamo Da Santacroce
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Girolamo Da Santacroce.
-
1
The Martyrdom of Saint Lawrence, 1555
300 переглядів · 33,3%
-
2
The Adoration of the Three Kings - (123)
200 переглядів · 22,2%
-
3
The Martyrdom of Saint Blaise
200 переглядів · 22,2%
-
4
Christ and the Woman of Samaria, 1530
100 переглядів · 11,1%
-
5
The Adoration of the Three Kings - (12)
100 переглядів · 11,1%
Коли люди відвідують сторінку Girolamo Da Santacroce?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 100 | 100 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Коли відкриваються роботи Girolamo Da Santacroce?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Girolamo Da Santacroce?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Класика | 50,0% | 0,0% |
| Драматизм | 20,0% | 100,0% |
| Ефірний | 10,0% | 0,0% |
| Містичний | 10,0% | 0,0% |
| Безтурботний | 10,0% | 0,0% |
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Духовний | 70,0% | 0,0% |
| Драматичний | 10,0% | 100,0% |
| Грайливий | 20,0% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 31,0% | 22,2% |
| М'яка тінь | 44,8% | 11,1% |
| М'яке сяйво | 24,1% | 66,7% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 10,3% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 34,5% | 33,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 41,4% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 13,8% | 33,3% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 75,0% | 66,7% |
| Темні відтінки | 20,8% | 33,3% |
| Нейтральні кольори | 4,2% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 27,6% | 22,2% |
| Збалансований | 62,1% | 44,4% |
| Насичені | 10,3% | 33,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,9% | 0,0% |
| Ніжний | 24,1% | 33,3% |
| Збалансований | 6,9% | 0,0% |
| Виразний | 34,5% | 11,1% |
| Опис | 27,6% | 55,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 10,3% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 17,2% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 13,8% | 22,2% |
| Висока колірна єдність | 51,7% | 55,6% |
| Цілісна палітра | 6,9% | 22,2% |
Які роботи Girolamo Da Santacroce мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Mercury Stealing Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a company at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation to Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Three… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of Saint Lawr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Якими мовами користуються підписники Girolamo Da Santacroce?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки відвідувань на день отримує Girolamo Da Santacroce і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 100 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 100 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Girolamo Da Santacroce
Яка робота Girolamo Da Santacroce має найбільше переглядів?
- На першому місці — The Martyrdom of Saint Lawrence із 300 переглядами, що становить 33% від загальної кількості. Вище за неї — 5 робіт.
Яка аудиторія Girolamo Da Santacroce на OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 візитів за дванадцять місяців: 600 на сторінку художника, 800 до робіт.
Які роботи Girolamo Da Santacroce відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як Драматичний (Емоційне забарвлення), отримують 100% відвідувань для 10% каталогу.