Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Гілліс Мостарт на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Гілліс Мостарт: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Passion play on the city square in Antwerp: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 27% від усіх переглядів Гілліс Мостарт. Потім Сцена війни та вогню та Village Feast. Загалом 1 800 переглядів: 600 на сторінці художника, 1 200 на сторінках робіт. Аудиторія зростає: на 100% більше візитів у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 800 візитами. Виділяється один напрям: Задумливий (Емоційне забарвлення) отримує 50% відвідувань, займаючи лише 12% каталогу.
Гілліс Мостарт: 7 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 7 найбільш переглядуваних робіт Гілліс Мостарт на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Passion play on the city square in Antwerp
400 переглядів · 26,7%
-
2
Сцена війни та вогню, 1569
300 переглядів · 20,0%
-
3
Village Feast
300 переглядів · 20,0%
-
4
Landscape with the Flight into Egypt
200 переглядів · 13,3%
-
5
Netherlandish Household
100 переглядів · 6,7%
-
6
Village fair
100 переглядів · 6,7%
-
7
The Sacrifice at Lystra
100 переглядів · 6,7%
Як змінюється аудиторія Гілліс Мостарт від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 500 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 300 |
| Жов 2026 | 100 | 500 |
Як переглядають роботи Гілліс Мостарт протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Гілліс Мостарт?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Драматизм | 45,8% | 50,0% |
| Безтурботний | 12,5% | 33,3% |
| Землисті відтінки | 16,7% | 0,0% |
| Ностальгічний | 12,5% | 0,0% |
| Спокій | 4,2% | 16,7% |
| Містичний | 4,2% | 0,0% |
| Природний | 4,2% | 0,0% |
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Похмурий і глибокий | 25,0% | 50,0% |
| Задумливий | 12,5% | 50,0% |
| Духовний | 16,7% | 0,0% |
| Драматичний | 12,5% | 0,0% |
| Безтурботний | 12,5% | 0,0% |
| Енергійний | 8,3% | 0,0% |
| Меланхолійний | 4,2% | 0,0% |
| Грайливий | 4,2% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 50,0% | 46,7% |
| М'яка тінь | 40,0% | 26,7% |
| М'яке сяйво | 6,7% | 26,7% |
| Загальна яскравість: світла | 3,3% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 40,0% | 26,7% |
| Ніжні кольори | 36,7% | 40,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 20,0% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 3,3% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 88,9% | 100,0% |
| Темні відтінки | 5,6% | 0,0% |
| Нейтральні кольори | 5,6% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 60,0% | 53,3% |
| Збалансований | 40,0% | 46,7% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 13,3% | 0,0% |
| Ніжний | 26,7% | 20,0% |
| Збалансований | 16,7% | 26,7% |
| Виразний | 23,3% | 26,7% |
| Опис | 20,0% | 26,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 13,3% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,7% | 26,7% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 46,7% | 40,0% |
| Цілісна палітра | 33,3% | 33,3% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Гілліс Мостарт протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Сцена війни та вогню | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Moses strikes water from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| village fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Massacre of the Innocents i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cowshed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men Sawing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Holy Fam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| choice of the wide or narro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his daughters guide… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Гілліс Мостарт?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Французька | 100 | 100,0% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Гілліс Мостарт та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 300 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 100 |
| Вт 20 Жов | 100 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 100 |
| Пт 30 Жов | 200 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 100 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 100 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
Гілліс Мостарт: короткі відповіді
Яка робота Гілліс Мостарт має найбільше переглядів?
- Passion play on the city square in Antwerp: 400 переглядів, що становить 27% від загальної кількості переглядів Гілліс Мостарт. Список охоплює до 7-го місця.
Скільки відвідувань отримує Гілліс Мостарт?
- 1 800 за дванадцять місяців (600 на сторінці художника, 1 200 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Гілліс Мостарт?
- Так, Задумливий (Емоційне забарвлення): 50% відвідувань для 12% каталогу.