Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Georges Mathieu на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Georges Mathieu: статистика відвідувань за рік
Le Massacre de la Saint Barthélémy — найпопулярніша робота: 200 переглядів за рік, що становить 67% від усієї уваги, приділеної Georges Mathieu. За цим слідують Untitled. Сторінка художника отримала 200 переглядів, а роботи — 200: загальна кількість переглядів становить 400. Вер 2026 був найактивнішим місяцем із 400 візитами. Їх віддають перевагу Землисті відтінки (Колірна палітра): 100% відвідувань проти 29% у каталозі.
2 найпопулярніших робіт Georges Mathieu
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Georges Mathieu.
Коли люди відвідують сторінку Georges Mathieu?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 0 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 200 | 200 |
Коли відкриваються роботи Georges Mathieu?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Georges Mathieu?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 33,3% | 100,0% |
| М'яка тінь | 44,4% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 0,0% | 0,0% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 22,2% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 55,6% | 33,3% |
| Ніжні кольори | 11,1% | 66,7% |
| Помірно м'яка насиченість | 11,1% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 11,1% | 0,0% |
| Насичений колір | 11,1% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 28,6% | 100,0% |
| Темні відтінки | 28,6% | 0,0% |
| Пастельні тони | 28,6% | 0,0% |
| Монохромна палітра | 14,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 55,6% | 100,0% |
| Збалансований | 22,2% | 0,0% |
| Насичені | 22,2% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 33,3% | 0,0% |
| Ніжний | 33,3% | 100,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 33,3% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 22,2% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 22,2% | 66,7% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 33,3% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 22,2% | 33,3% |
Які роботи Georges Mathieu мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le Massacre de la Saint Bar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Ypsos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alcée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serenite de Brunon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serebani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlay I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються підписники Georges Mathieu?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 200 | 100,0% |
Скільки відвідувань на день отримує Georges Mathieu і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 300 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Georges Mathieu
Яка робота Georges Mathieu має найбільше переглядів?
- На першому місці — Le Massacre de la Saint Barthélémy із 200 переглядами, що становить 67% від загальної кількості. Вище за неї — 2 робіт.
Яка аудиторія Georges Mathieu на OriginalUniqueArt.com?
- 400 візитів за дванадцять місяців: 200 на сторінку художника, 200 до робіт.
Які роботи Georges Mathieu відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як Землисті відтінки (Колірна палітра), отримують 100% відвідувань для 29% каталогу.