Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Жорж Леммен на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Жорж Леммен: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Heyst No. 3: High Tide: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 9% від усіх переглядів Жорж Леммен. Потім Autumn та The Nap. Загалом 5 400 переглядів: 1 000 на сторінці художника, 4 400 на сторінках робіт. Аудиторія скорочується: на 80% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 3 900 візитами. Розподіл аудиторії за пристроями: пристрої (87%) та мобільні телефони (13%). Виділяється один напрям: Виразний (Контрастність) отримує 48% відвідувань, займаючи лише 34% каталогу.
Жорж Леммен: 10 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 10 найбільш переглядуваних робіт Жорж Леммен на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 переглядів · 8,7%
-
2
Autumn
400 переглядів · 8,7%
-
3
The Nap, 1906
300 переглядів · 6,5%
-
4
Little Pierre 1
300 переглядів · 6,5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 переглядів · 4,3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 переглядів · 4,3%
-
7
Sleep, 1900
200 переглядів · 4,3%
-
8
Self Portrait 3
200 переглядів · 4,3%
-
9
View of the Thames
200 переглядів · 4,3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 переглядів · 4,3%
Як змінюється аудиторія Жорж Леммен від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 300 |
| Лип 2026 | 700 | 3 200 |
| Сер 2026 | 300 | 700 |
| Вер 2026 | 0 | 200 |
Як переглядають роботи Жорж Леммен протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Жорж Леммен?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 10,9% |
| М'яка тінь | 64,0% | 56,5% |
| М'яке сяйво | 12,0% | 19,6% |
| Загальна яскравість: світла | 12,0% | 10,9% |
| Світлий | 2,0% | 2,2% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 10,0% | 13,0% |
| Ніжні кольори | 24,0% | 13,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 34,0% | 32,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 30,0% | 37,0% |
| Насичений колір | 2,0% | 4,3% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 54,2% | 44,4% |
| Темні відтінки | 33,3% | 42,2% |
| Нейтральні кольори | 12,5% | 13,3% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 16,0% | 17,4% |
| Збалансований | 54,0% | 39,1% |
| Насичені | 30,0% | 43,5% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 6,5% |
| Ніжний | 26,0% | 21,7% |
| Збалансований | 16,0% | 8,7% |
| Виразний | 34,0% | 47,8% |
| Опис | 20,0% | 15,2% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 8,0% | 6,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 16,0% | 8,7% |
| Збалансована гармонія | 16,0% | 15,2% |
| Висока колірна єдність | 44,0% | 41,3% |
| Цілісна палітра | 16,0% | 28,3% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Жорж Леммен протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milliner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони, планшети чи комп'ютери: де переглядають Жорж Леммен?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати показники
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 4 700 | 87,0% |
| мобільні телефони | 700 | 13,0% |
Якими мовами користується аудиторія Жорж Леммен?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Жорж Леммен та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 100 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
Жорж Леммен: короткі відповіді
Яка робота Жорж Леммен має найбільше переглядів?
- Heyst No. 3: High Tide: 400 переглядів, що становить 9% від загальної кількості переглядів Жорж Леммен. Список охоплює до 10-го місця.
Скільки відвідувань отримує Жорж Леммен?
- 5 400 за дванадцять місяців (1 000 на сторінці художника, 4 400 на сторінках робіт).
Звідки люди переглядають Жорж Леммен: з телефону чи комп'ютера?
- На обох: пристрої (87%) та мобільні телефони (13%); лідером є пристрої із часткою 87%.
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Жорж Леммен?
- Так, Виразний (Контрастність): 48% відвідувань для 34% каталогу.