Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок George Willem Opdenhoff на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
George Willem Opdenhoff: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Moored Sailingvessels In Moonlight: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 17% від усіх переглядів George Willem Opdenhoff. Потім Fishing vessels on the beach at sunset, scheveningen та A vis hoeker and other dutch fishing ships riding at anchor. Загалом 400 переглядів: 100 на сторінці художника, 300 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 400 візитами. Виділяється один напрям: Темні відтінки (Колірна палітра) отримує 50% відвідувань, займаючи лише 17% каталогу.
George Willem Opdenhoff: 6 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 6 найбільш переглядуваних робіт George Willem Opdenhoff на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Moored Sailingvessels In Moonlight
100 переглядів · 16,7%
-
2
Fishing vessels on the beach at sunset, scheveningen
100 переглядів · 16,7%
-
3
A vis hoeker and other dutch fishing ships riding at anchor
100 переглядів · 16,7%
-
4
Dutch vessels on choppy waters by a coast
100 переглядів · 16,7%
-
5
Bringing In The Catch
100 переглядів · 16,7%
-
6
Sailing vessels in calm seas offshore
100 переглядів · 16,7%
Як змінюється аудиторія George Willem Opdenhoff від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Як переглядають роботи George Willem Opdenhoff протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт George Willem Opdenhoff?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 14,3% | 0,0% |
| М'яка тінь | 25,0% | 50,0% |
| М'яке сяйво | 25,0% | 33,3% |
| Загальна яскравість: світла | 28,6% | 16,7% |
| Світлий | 7,1% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 42,9% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 17,9% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 25,0% | 16,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 14,3% | 33,3% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 50,0% | 50,0% |
| Землисті відтінки | 33,3% | 0,0% |
| Темні відтінки | 16,7% | 50,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 35,7% | 0,0% |
| Збалансований | 46,4% | 66,7% |
| Насичені | 17,9% | 33,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 21,4% | 16,7% |
| Збалансований | 28,6% | 33,3% |
| Виразний | 32,1% | 16,7% |
| Опис | 17,9% | 33,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 14,3% | 16,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 3,6% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 10,7% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 35,7% | 33,3% |
| Цілісна палітра | 35,7% | 50,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт George Willem Opdenhoff протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sailors in moored barges on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A coastal scene with sailin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A french coastal scene with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bringing the catch on board | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A fishing trawler at sea as… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch vessels on choppy wat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping in a quiet bay at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing vessels on the beac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A three-master and other ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping on choppy waters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія George Willem Opdenhoff?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань George Willem Opdenhoff та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
George Willem Opdenhoff: короткі відповіді
Яка робота George Willem Opdenhoff має найбільше переглядів?
- Moored Sailingvessels In Moonlight: 100 переглядів, що становить 17% від загальної кількості переглядів George Willem Opdenhoff. Список охоплює до 6-го місця.
Скільки відвідувань отримує George Willem Opdenhoff?
- 400 за дванадцять місяців (100 на сторінці художника, 300 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт George Willem Opdenhoff?
- Так, Темні відтінки (Колірна палітра): 50% відвідувань для 17% каталогу.