Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Джордж Ștefănescu-Râmnic на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Джордж Ștefănescu-Râmnic: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Saint George and the Dragon: 300 переглядів за дванадцять місяців, що становить 20% від усіх переглядів Джордж Ștefănescu-Râmnic. Потім The little Prince та Pagan Ritual. Загалом 1 800 переглядів: 700 на сторінці художника, 1 100 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 500 візитами. Виділяється один напрям: Приглушений (Насиченість кольору) отримує 47% відвідувань, займаючи лише 22% каталогу.
Джордж Ștefănescu-Râmnic: 10 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 10 найбільш переглядуваних робіт Джордж Ștefănescu-Râmnic на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Saint George and the Dragon, 2001
300 переглядів · 20,0%
-
2
The little Prince, 1986
200 переглядів · 13,3%
-
3
Pagan Ritual, 1981
200 переглядів · 13,3%
-
4
The Red Torero, 1975
100 переглядів · 6,7%
-
5
The Beloved Toy, 2006
100 переглядів · 6,7%
-
6
Cavalcade, 1970
100 переглядів · 6,7%
-
7
Fishes at the Japan Sea, 1966
100 переглядів · 6,7%
-
8
Selfportrait, 1958
100 переглядів · 6,7%
-
9
Star of Betlehem, 1993
100 переглядів · 6,7%
-
10
Studio Corner, 1979
100 переглядів · 6,7%
Як змінюється аудиторія Джордж Ștefănescu-Râmnic від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 1 000 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Як переглядають роботи Джордж Ștefănescu-Râmnic протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Джордж Ștefănescu-Râmnic?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 16,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 16,0% | 20,0% |
| Загальна яскравість: світла | 26,0% | 26,7% |
| Світлий | 32,0% | 53,3% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 22,0% | 46,7% |
| Ніжні кольори | 14,0% | 13,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 20,0% | 13,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 38,0% | 26,7% |
| Насичений колір | 6,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 27,1% | 50,0% |
| Пастельні тони | 20,8% | 28,6% |
| Темні відтінки | 25,0% | 7,1% |
| Землисті відтінки | 22,9% | 0,0% |
| Захід сонця | 2,1% | 14,3% |
| Теплі тони | 2,1% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 14,0% | 26,7% |
| Збалансований | 42,0% | 46,7% |
| Насичені | 44,0% | 26,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 0,0% |
| Ніжний | 20,0% | 13,3% |
| Збалансований | 10,0% | 6,7% |
| Виразний | 10,0% | 6,7% |
| Опис | 56,0% | 73,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 42,0% | 46,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 20,0% | 40,0% |
| Збалансована гармонія | 8,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 26,0% | 13,3% |
| Цілісна палітра | 4,0% | 0,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Джордж Ștefănescu-Râmnic протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Child (Radu) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait ( Râmnic ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waiting for | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalcade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Courtesan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Джордж Ștefănescu-Râmnic?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Джордж Ștefănescu-Râmnic та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 100 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
Джордж Ștefănescu-Râmnic: короткі відповіді
Яка робота Джордж Ștefănescu-Râmnic має найбільше переглядів?
- Saint George and the Dragon: 300 переглядів, що становить 20% від загальної кількості переглядів Джордж Ștefănescu-Râmnic. Список охоплює до 10-го місця.
Скільки відвідувань отримує Джордж Ștefănescu-Râmnic?
- 1 800 за дванадцять місяців (700 на сторінці художника, 1 100 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Джордж Ștefănescu-Râmnic?
- Так, Приглушений (Насиченість кольору): 47% відвідувань для 22% каталогу.