Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Франц Мач на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Франц Мач: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Portrait of a Man: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 33% від усіх переглядів Франц Мач. Потім Emperor Franz Joseph I on His Deathbed та Hilda and Franzi von Matsch, the Children of the Artist. Загалом 1 300 переглядів: 1 000 на сторінці художника, 300 на сторінках робіт. Піковий місяць: Жов 2026 із 1 200 візитами. Виділяється один напрям: Класика (Атмосфера) отримує 50% відвідувань, займаючи лише 33% каталогу.
Франц Мач: 3 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 3 найбільш переглядуваних робіт Франц Мач на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
Як змінюється аудиторія Франц Мач від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 0 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 900 | 300 |
Як переглядають роботи Франц Мач протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Франц Мач?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Класика | 33,3% | 50,0% |
| Ностальгічний | 33,3% | 50,0% |
| Елегантність | 33,3% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 75,0% | 66,7% |
| М'яке сяйво | 0,0% | 0,0% |
| Загальна яскравість: світла | 25,0% | 33,3% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 0,0% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 25,0% | 33,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 75,0% | 66,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 100,0% | 100,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 50,0% | 66,7% |
| Ніжний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 25,0% | 33,3% |
| Опис | 25,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 25,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 25,0% | 33,3% |
| Висока колірна єдність | 25,0% | 33,3% |
| Цілісна палітра | 25,0% | 33,3% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Франц Мач протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hilda and Franzi von Matsch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Emperor Franz Joseph I on H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Принси Германської конфедер… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Франц Мач?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Чеська | 700 | 46,7% |
| Chinese | 400 | 26,7% |
| Корейська | 200 | 13,3% |
| Болгарська | 100 | 6,7% |
| Англійська | 100 | 6,7% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Франц Мач та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 1 000 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 100 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 100 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 100 |
| Пн 2 Лис | 300 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 500 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 700 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 800 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 200 |
Франц Мач: короткі відповіді
Яка робота Франц Мач має найбільше переглядів?
- Portrait of a Man: 100 переглядів, що становить 33% від загальної кількості переглядів Франц Мач. Список охоплює до 3-го місця.
Скільки відвідувань отримує Франц Мач?
- 1 300 за дванадцять місяців (1 000 на сторінці художника, 300 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Франц Мач?
- Так, Класика (Атмосфера): 50% відвідувань для 33% каталогу.