Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Франсуа Рюд на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Франсуа Рюд: огляд аудиторії
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) привертає найбільше уваги: 1 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 52% від усіх переглядів Франсуа Рюд на OriginalUniqueArt.com. Далі йдуть March of the Volunteers of 1792 (detail) та Head of an ancient Warrior. Франсуа Рюд зібрав 3 200 переглядів: 1 900 на сторінці художника та 1 300 на окремих роботах. Більше уваги щомісяця: кількість переглядів зросла на 400% з Вер 2026 до Жов 2026. Найбільш насиченим місяцем був Жов 2026 із 1 500 візитами. Аудиторія переглядає на пристрої (72%), мобільні телефони (25%) та планшети (3%). Аудиторія віддає перевагу Ніжні кольори (Насиченість кольору): 52% відвідувань приділено 10% каталогу художника.
7 робіт Франсуа Рюд, які привертають найбільше уваги
Рейтинг за кількістю реальних переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців: 7 найбільш популярних робіт Франсуа Рюд, від першого місця до останнього.
-
1
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise)
1 400 переглядів · 51,9%
-
2
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
300 переглядів · 11,1%
-
3
Head of an ancient Warrior, 1834
300 переглядів · 11,1%
-
4
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
300 переглядів · 11,1%
-
5
Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise, 1831
200 переглядів · 7,4%
-
6
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
100 переглядів · 3,7%
-
7
Napoleon Rising to Immortality, 1845
100 переглядів · 3,7%
Скільки людей переглядають Франсуа Рюд щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 700 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 200 | 100 |
| Жов 2026 | 1 100 | 400 |
Як часто переглядають роботи Франсуа Рюд?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають глядачі Франсуа Рюд?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Потужний | 22,2% | 53,8% |
| Пристрасний | 22,2% | 23,1% |
| Ностальгічний | 22,2% | 11,5% |
| Похмурий і глибокий | 11,1% | 11,5% |
| Драматичний | 22,2% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 3,7% |
| М'яка тінь | 20,0% | 3,7% |
| М'яке сяйво | 60,0% | 81,5% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 10,0% | 11,1% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 90,0% | 48,1% |
| Ніжні кольори | 10,0% | 51,8% |
| Помірно м'яка насиченість | 0,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 90,0% | 48,1% |
| Збалансований | 10,0% | 51,8% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 30,0% | 55,6% |
| Опис | 70,0% | 44,4% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 10,0% | 3,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 10,0% | 3,7% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 11,1% |
| Висока колірна єдність | 20,0% | 18,5% |
| Цілісна палітра | 40,0% | 63,0% |
Які роботи Франсуа Рюд привертають найбільше уваги щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Neapolitan Fisherboy Playin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Departure of the Volunteers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 100 |
| Head of an ancient Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Imperial Eagle Watching… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marshal Ney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Rising to Immortal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Які пристрої використовують люди, щоб переглядати Франсуа Рюд?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Переглянути статистику
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 2 300 | 71,9% |
| мобільні телефони | 800 | 25,0% |
| планшети | 100 | 3,1% |
Якими мовами розмовляють підписники Франсуа Рюд?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 800 | 72,7% |
| Німецька | 100 | 9,1% |
| Англійська | 100 | 9,1% |
| Французька | 100 | 9,1% |
Скільки людей щодня переглядають Франсуа Рюд та які очікувані показники?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 200 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 700 |
| Вт 20 Жов | 200 |
| Ср 21 Жов | 200 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 400 |
| Нд 25 Жов | 300 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 100 |
| Чт 29 Жов | 100 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 100 |
| Нд 1 Лис | 100 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 100 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 100 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 100 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 100 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 100 |
Питання про Франсуа Рюд
Які роботи Франсуа Рюд привертають найбільше уваги?
- Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), що має 1 400 переглядів (52% від усіх переглядів Франсуа Рюд). У рейтингу вище наведено 7 робіт.
Скільки людей переглядають Франсуа Рюд на OriginalUniqueArt.com?
- 3 200 відвідувань за дванадцять місяців: 1 900 на сторінці художника та 1 300 на окремих роботах.
З яких пристроїв люди дивляться Франсуа Рюд?
- Користувачі переглядають роботи Франсуа Рюд на пристрої (72%), мобільні телефони (25%) та планшети (3%); на пристрої припадає 72% відвідувань.
Які роботи Франсуа Рюд подобаються людям найбільше?
- Ніжні кольори (Насиченість кольору): 52% відвідувань проти 10% у каталозі.