Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Francisco De Arruda на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Francisco De Arruda: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Bulwark (interior): 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 18% від усіх переглядів Francisco De Arruda. Потім Stairs leading to the basement/storage room та Belém Tower - northern wall. Загалом 1 500 переглядів: 500 на сторінці художника, 1 000 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 1 400 візитами. Виділяється один напрям: Похмурий і глибокий (Емоційне забарвлення) отримує 50% відвідувань, займаючи лише 20% каталогу.
Francisco De Arruda: 10 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 10 найбільш переглядуваних робіт Francisco De Arruda на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Bulwark (interior), 1500
200 переглядів · 18,2%
-
2
Stairs leading to the basement/storage room, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
3
Belém Tower - northern wall, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
4
Detail of vault - Portuguese coat of arms, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
5
Upper room (chapel), Order of Christ detail from the Vault, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
6
Belém Tower - detail of vault, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
7
Belém Tower - aerial view, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
8
Belém Tower - detail from drawbridge, 1500
100 переглядів · 9,1%
-
9
Belém Tower - east facing wall
100 переглядів · 9,1%
-
10
Bulwark (interior), 1500
100 переглядів · 9,1%
Як змінюється аудиторія Francisco De Arruda від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 500 | 900 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Як переглядають роботи Francisco De Arruda протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Francisco De Arruda?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Потужний | 40,0% | 50,0% |
| Похмурий і глибокий | 20,0% | 50,0% |
| Ностальгічний | 20,0% | 0,0% |
| Задумливий | 20,0% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 18,5% | 9,1% |
| М'яка тінь | 37,0% | 45,5% |
| М'яке сяйво | 40,7% | 36,4% |
| Загальна яскравість: світла | 3,7% | 9,1% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 66,7% | 54,5% |
| Ніжні кольори | 22,2% | 27,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 11,1% | 18,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 66,7% | 54,5% |
| Збалансований | 33,3% | 45,5% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 7,4% | 9,1% |
| Ніжний | 29,6% | 36,4% |
| Збалансований | 11,1% | 0,0% |
| Виразний | 18,5% | 36,4% |
| Опис | 33,3% | 18,2% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 14,8% | 18,2% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 14,8% | 9,1% |
| Збалансована гармонія | 14,8% | 9,1% |
| Висока колірна єдність | 37,0% | 27,3% |
| Цілісна палітра | 18,5% | 36,4% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Francisco De Arruda протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belém Tower - northern wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - eastern and w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - aerial view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pplatform of upper terrace/… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stairs leading to the basem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bulwark (interior) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Francisco De Arruda?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Francisco De Arruda та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Francisco De Arruda: короткі відповіді
Яка робота Francisco De Arruda має найбільше переглядів?
- Bulwark (interior): 200 переглядів, що становить 18% від загальної кількості переглядів Francisco De Arruda. Список охоплює до 10-го місця.
Скільки відвідувань отримує Francisco De Arruda?
- 1 500 за дванадцять місяців (500 на сторінці художника, 1 000 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Francisco De Arruda?
- Так, Похмурий і глибокий (Емоційне забарвлення): 50% відвідувань для 20% каталогу.