Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Francisco Collantes на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Francisco Collantes: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Landscape with Ruins: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 40% від усіх переглядів Francisco Collantes. Потім The Vision of Ezekiel та The Burning Bush. Загалом 500 переглядів: 200 на сторінці художника, 300 на сторінках робіт. Піковий місяць: Лип 2026 із 400 візитами. Виділяється один напрям: Романтичний (Атмосфера) отримує 50% відвідувань, займаючи лише 11% каталогу.
Francisco Collantes: 4 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 4 найбільш переглядуваних робіт Francisco Collantes на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
Як змінюється аудиторія Francisco Collantes від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 200 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Як переглядають роботи Francisco Collantes протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Francisco Collantes?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Драматизм | 77,8% | 25,0% |
| Романтичний | 11,1% | 50,0% |
| Містичний | 11,1% | 25,0% |
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Духовний | 33,3% | 50,0% |
| Задумливий | 22,2% | 50,0% |
| Драматичний | 22,2% | 0,0% |
| Похмурий і глибокий | 22,2% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 42,9% | 80,0% |
| М'яка тінь | 50,0% | 20,0% |
| М'яке сяйво | 7,1% | 0,0% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 64,3% | 20,0% |
| Ніжні кольори | 28,6% | 60,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 7,1% | 20,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 78,6% | 40,0% |
| Збалансований | 21,4% | 60,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 7,1% | 0,0% |
| Ніжний | 7,1% | 40,0% |
| Збалансований | 7,1% | 20,0% |
| Виразний | 50,0% | 20,0% |
| Опис | 28,6% | 20,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 7,1% | 20,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 35,7% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 14,3% | 20,0% |
| Висока колірна єдність | 21,4% | 60,0% |
| Цілісна палітра | 21,4% | 0,0% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Francisco Collantes протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Penitent St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remorseful Saint Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Penitent St. Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hagar and Ishmael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with the A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vision of Ezekiel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Burning Bush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape with Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Francisco Collantes?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Francisco Collantes та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 200 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 300 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 400 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 400 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
Francisco Collantes: короткі відповіді
Яка робота Francisco Collantes має найбільше переглядів?
- Landscape with Ruins: 200 переглядів, що становить 40% від загальної кількості переглядів Francisco Collantes. Список охоплює до 4-го місця.
Скільки відвідувань отримує Francisco Collantes?
- 500 за дванадцять місяців (200 на сторінці художника, 300 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Francisco Collantes?
- Так, Романтичний (Атмосфера): 50% відвідувань для 11% каталогу.