Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Emilio Sala на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Emilio Sala: статистика відвідувань за рік
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio — найпопулярніша робота: 300 переглядів за рік, що становить 13% від усієї уваги, приділеної Emilio Sala. За цим слідують Niña en el Jardin та Expulsion of the Jews from Spain (1492). Сторінка художника отримала 600 переглядів, а роботи — 2 200: загальна кількість переглядів становить 2 800. Увага знизилася на 100% порівняно з Сер 2026 у період з Сер 2026 по Вер 2026. Лип 2026 був найактивнішим місяцем із 2 500 візитами. Їх віддають перевагу Висока колірна єдність (Колірна гармонія): 87% відвідувань проти 52% у каталозі.
10 найпопулярніших робіт Emilio Sala
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Emilio Sala.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 переглядів · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 переглядів · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 переглядів · 8,7%
-
4
Muchacha
200 переглядів · 8,7%
-
5
Dama
200 переглядів · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 переглядів · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 переглядів · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 переглядів · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 переглядів · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 переглядів · 4,3%
Коли люди відвідують сторінку Emilio Sala?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 200 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 2 100 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Коли відкриваються роботи Emilio Sala?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Emilio Sala?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 23,8% | 26,1% |
| М'яка тінь | 38,1% | 39,1% |
| М'яке сяйво | 28,6% | 30,4% |
| Загальна яскравість: світла | 9,5% | 4,3% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 30,9% | 8,7% |
| Ніжні кольори | 33,3% | 39,1% |
| Помірно м'яка насиченість | 26,2% | 47,8% |
| Чітка насиченість кольорів | 9,5% | 4,3% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 66,7% | 88,9% |
| Нейтральні кольори | 18,2% | 5,6% |
| Темні відтінки | 15,2% | 5,6% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 35,7% | 4,3% |
| Збалансований | 54,8% | 87,0% |
| Насичені | 9,5% | 8,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,8% | 0,0% |
| Ніжний | 11,9% | 4,3% |
| Збалансований | 16,7% | 17,4% |
| Виразний | 26,2% | 39,1% |
| Опис | 40,5% | 39,1% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 9,5% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 7,1% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 19,1% | 13,0% |
| Висока колірна єдність | 52,4% | 87,0% |
| Цілісна палітра | 11,9% | 0,0% |
Які роботи Emilio Sala мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються підписники Emilio Sala?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки відвідувань на день отримує Emilio Sala і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Emilio Sala
Яка робота Emilio Sala має найбільше переглядів?
- На першому місці — Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio із 300 переглядами, що становить 13% від загальної кількості. Вище за неї — 10 робіт.
Яка аудиторія Emilio Sala на OriginalUniqueArt.com?
- 2 800 візитів за дванадцять місяців: 600 на сторінку художника, 2 200 до робіт.
Які роботи Emilio Sala відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як Висока колірна єдність (Колірна гармонія), отримують 87% відвідувань для 52% каталогу.