Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Деніел Гарбер на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Деніел Гарбер: огляд аудиторії
Springtime In The Village привертає найбільше уваги: 1 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 41% від усіх переглядів Деніел Гарбер на OriginalUniqueArt.com. Далі йдуть New Hope та A Wooded Watershed. Деніел Гарбер зібрав 2 300 переглядів: 400 на сторінці художника та 1 900 на окремих роботах. Більше уваги щомісяця: кількість переглядів зросла на 700% з Сер 2026 до Вер 2026. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 1 400 візитами. Аудиторія віддає перевагу Виразний (Контрастність): 52% відвідувань приділено 16% каталогу художника.
10 робіт Деніел Гарбер, які привертають найбільше уваги
Рейтинг за кількістю реальних переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців: 10 найбільш популярних робіт Деніел Гарбер, від першого місця до останнього.
-
1
Springtime In The Village
1 200 переглядів · 41,4%
-
2
New Hope
300 переглядів · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 переглядів · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 переглядів · 6,9%
-
5
Reading -
200 переглядів · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 переглядів · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 переглядів · 3,4%
-
8
The Valley
100 переглядів · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 переглядів · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 переглядів · 3,4%
Скільки людей переглядають Деніел Гарбер щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 1 200 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 200 | 600 |
Як часто переглядають роботи Деніел Гарбер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають глядачі Деніел Гарбер?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 8,0% | 3,5% |
| М'яка тінь | 22,0% | 3,5% |
| М'яке сяйво | 48,0% | 72,4% |
| Загальна яскравість: світла | 22,0% | 20,7% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 8,0% | 10,3% |
| Ніжні кольори | 38,0% | 48,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 42,0% | 27,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 12,0% | 13,8% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 47,4% | 63,0% |
| Нейтральні кольори | 36,8% | 18,5% |
| Темні відтінки | 13,2% | 14,8% |
| Монохромна палітра | 2,6% | 3,7% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 12,0% | 10,3% |
| Збалансований | 66,0% | 69,0% |
| Насичені | 22,0% | 20,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 16,0% | 13,8% |
| Ніжний | 26,0% | 13,8% |
| Збалансований | 20,0% | 6,9% |
| Виразний | 16,0% | 51,7% |
| Опис | 22,0% | 13,8% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 26,0% | 44,8% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 8,0% | 10,3% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 13,8% |
| Висока колірна єдність | 36,0% | 27,6% |
| Цілісна палітра | 10,0% | 3,5% |
Які роботи Деніел Гарбер привертають найбільше уваги щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляють підписники Деніел Гарбер?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Французька | 200 | 66,7% |
| Англійська | 100 | 33,3% |
Скільки людей щодня переглядають Деніел Гарбер та які очікувані показники?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 1 000 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 100 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 200 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 200 |
| Нд 11 Жов | 500 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 500 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 500 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 300 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 500 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 400 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 300 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 500 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 400 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 100 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 300 |
Питання про Деніел Гарбер
Які роботи Деніел Гарбер привертають найбільше уваги?
- Springtime In The Village, що має 1 200 переглядів (41% від усіх переглядів Деніел Гарбер). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки людей переглядають Деніел Гарбер на OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 відвідувань за дванадцять місяців: 400 на сторінці художника та 1 900 на окремих роботах.
Які роботи Деніел Гарбер подобаються людям найбільше?
- Виразний (Контрастність): 52% відвідувань проти 16% у каталозі.