Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Carl Folke Sahlin на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Carl Folke Sahlin: ключові постаті
Найпопулярніша робота — Seminoles: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 14% від усіх переглядів Carl Folke Sahlin. Потім Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico та Group of Horsemen in Regional Costume, Chile. Загалом 1 100 переглядів: 400 на сторінці художника, 700 на сторінках робіт. Аудиторія скорочується: на 100% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піковий місяць: Лип 2026 із 800 візитами. Виділяється один напрям: Виразний (Контрастність) отримує 57% відвідувань, займаючи лише 25% каталогу.
Carl Folke Sahlin: 7 найбільш переглянутих робіт
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки в каталозі: 7 найбільш переглядуваних робіт Carl Folke Sahlin на OriginalUniqueArt.com за дванадцять місяців.
-
1
Seminoles, 1963
100 переглядів · 14,3%
-
2
Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico
100 переглядів · 14,3%
-
3
Group of Horsemen in Regional Costume, Chile
100 переглядів · 14,3%
-
4
Caravan of Indians, Guatemala
100 переглядів · 14,3%
-
5
Family Group in Typical Costume in Leaf Shelter, Indian
100 переглядів · 14,3%
-
6
Men in Regional Costume, Sibundoyes, Pasto, Columbia
100 переглядів · 14,3%
-
7
Women in Regional Costume, Brazil
100 переглядів · 14,3%
Як змінюється аудиторія Carl Folke Sahlin від місяця до місяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 200 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Як переглядають роботи Carl Folke Sahlin протягом року?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирає аудиторія серед робіт Carl Folke Sahlin?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,2% | 14,3% |
| М'яка тінь | 10,4% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 33,3% | 42,9% |
| Загальна яскравість: світла | 39,6% | 14,3% |
| Світлий | 12,5% | 28,6% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 6,2% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 10,4% | 28,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 47,9% | 42,9% |
| Чітка насиченість кольорів | 33,3% | 28,6% |
| Насичений колір | 2,1% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 47,8% | 57,1% |
| Нейтральні кольори | 34,8% | 42,9% |
| Темні відтінки | 6,5% | 0,0% |
| Пастельні тони | 6,5% | 0,0% |
| Металічні відтінки | 4,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 4,2% | 0,0% |
| Збалансований | 39,6% | 57,1% |
| Насичені | 56,2% | 42,9% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,2% | 0,0% |
| Ніжний | 25,0% | 14,3% |
| Збалансований | 22,9% | 28,6% |
| Виразний | 25,0% | 57,1% |
| Опис | 20,8% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 18,8% | 28,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 31,2% | 28,6% |
| Збалансована гармонія | 18,8% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 27,1% | 28,6% |
| Цілісна палітра | 4,2% | 14,3% |
Як змінюється популярність найпопулярніших робіт Carl Folke Sahlin протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indians of San Blas, Panama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Araucanians, Southern Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group in Regional Costume,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Otavalo Indians, Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seminoles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Inca Musicians (Quecha) nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zuni Girls at the Shaleko D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Alcaldes of Pisac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campa Indians, Rio Pastaza,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Group in Typical Cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Якими мовами користується аудиторія Carl Folke Sahlin?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Carl Folke Sahlin та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
Carl Folke Sahlin: короткі відповіді
Яка робота Carl Folke Sahlin має найбільше переглядів?
- Seminoles: 100 переглядів, що становить 14% від загальної кількості переглядів Carl Folke Sahlin. Список охоплює до 7-го місця.
Скільки відвідувань отримує Carl Folke Sahlin?
- 1 100 за дванадцять місяців (400 на сторінці художника, 700 на сторінках робіт).
Чи віддає аудиторія перевагу певним видам робіт Carl Folke Sahlin?
- Так, Виразний (Контрастність): 57% відвідувань для 25% каталогу.