Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Asai Chū на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Asai Chū: статистика відвідувань за рік
Bridge in Grez-sur-Loing — найпопулярніша робота: 300 переглядів за рік, що становить 38% від усієї уваги, приділеної Asai Chū. За цим слідують Morning Sun та Spring Ridge. Сторінка художника отримала 600 переглядів, а роботи — 800: загальна кількість переглядів становить 1 400. Увага знизилася на 100% порівняно з Вер 2026 у період з Вер 2026 по Жов 2026. Вер 2026 був найактивнішим місяцем із 900 візитами. Їх віддають перевагу М'яке сяйво (Яскравість): 62% відвідувань проти 25% у каталозі.
5 найпопулярніших робіт Asai Chū
Кожен ранг відображає кількість переглядів на OriginalUniqueArt.com за останні дванадцять місяців; ранг 1 — це найбільш відвідувана робота Asai Chū.
Коли люди відвідують сторінку Asai Chū?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 400 | 500 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Коли відкриваються роботи Asai Chū?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі серед робіт Asai Chū?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 16,7% | 0,0% |
| М'яка тінь | 16,7% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 25,0% | 62,5% |
| Загальна яскравість: світла | 8,3% | 25,0% |
| Світлий | 33,3% | 12,5% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 25,0% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 8,3% | 12,5% |
| Помірно м'яка насиченість | 58,3% | 87,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 8,3% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 40,0% | 62,5% |
| Нейтральні кольори | 40,0% | 12,5% |
| Природні мотиви | 10,0% | 25,0% |
| Темні відтінки | 10,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 25,0% | 0,0% |
| Збалансований | 16,7% | 25,0% |
| Насичені | 58,3% | 75,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 58,3% | 12,5% |
| Ніжний | 8,3% | 37,5% |
| Збалансований | 16,7% | 12,5% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 16,7% | 37,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 25,0% | 12,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 25,0% | 37,5% |
| Цілісна палітра | 50,0% | 50,0% |
Які роботи Asai Chū мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spring Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Village de Kotaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Sewing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge in Grez-sur-Loing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Village near Hachioji | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Place in Grez-sur-L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQR9PM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQR9PD) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tosei fuzoku gojuban uta aw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pulling Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються підписники Asai Chū?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки відвідувань на день отримує Asai Chū і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Asai Chū
Яка робота Asai Chū має найбільше переглядів?
- На першому місці — Bridge in Grez-sur-Loing із 300 переглядами, що становить 38% від загальної кількості. Вище за неї — 5 робіт.
Яка аудиторія Asai Chū на OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 візитів за дванадцять місяців: 600 на сторінку художника, 800 до робіт.
Які роботи Asai Chū відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи, позначені як М'яке сяйво (Яскравість), отримують 62% відвідувань для 25% каталогу.