Формат паперу

Посібник зі студентських робіт

Untitled (122)

Ім'я Клас Дата

Guy Rose, Untitled (122). Общественное достояние Погляньте на це полотно в рухомому світлі: малюнок, справжній колір під лаком, чистий пігмент

Основна інформація

Автор
Guy Rose originaluniqueart.com/uk/artists/guy-rose/
Дати створення автором
1867 – 1925

У контексті

Untitled (122) — Guy Rose

Коли це могло бути написане?

  1. 1860
  2. 1870
  3. 1880
  4. 1890
  5. 1900
  6. 1910
  7. 1920

Верхній рядок: роки. Нижній рядок: вік митця на початку та в кінці кожного періоду — 0 при народженні, 58 на момент смерті.

Затінення: життя Guy Rose (1867–1925) кожна картини з датою, десятиліття за десятиліттям

Для цього запису не вказано точний рік — враховуючи період життя митця та стиль твору, до якого десятиліття ви б його віднесли?

Схожі твори мистецтва

Оберіть одну з робіт вище: назвіть дві спільні риси з цією роботою та одну відмінність.

Більше творів, що доповнюють цей: originaluniqueart.com/uk/art/similar/guy-rose-untitled-122-A25T69-en/

Кольорова палітра

Виміряно за зображенням

    Основний колір

    Plum #b4b7d1

    Збережена палітра

    • #B4B7D1
    • #837880
    • #E2E2EA
    • #4C4235

    Ці кольори в межах усієї палітри художника Знайти інші картини за кольором

    Палітра
    Neutrals Переважаюча колірна гама зображення.
    Назва основного кольору
    Plum
    Інтенсивність
    Balanced Наскільки насиченими та різноманітними є кольори: від одного приглушеного відтінку до багатьох яскравих.
    Контрастність
    Bold Ступінь відмінності кольорів за світлотою та насиченістю в межах картини.
    Гармонія
    Softly Mixed Palette Наскільки вдало поєднуються кольори — від контрастних до повністю гармонійних.
    Яскравість
    Brilliant Загальна світлотінь картини: від глибокої тіні до яскравого світла.
    Насиченість
    Muted Наскільки чистими та насиченими є кольори — від майже сірих до максимально яскравих.

    У яких куточках світу переглядають цю картину?

    • менше ніж 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% і більше
    Ця картина окремо має занадто мало зареєстрованих відвідувачів для створення карти, тому на плакаті представлено всі роботи Guy Rose за останні дванадцять місяців — загалом 6 країн. Звідки беруться ці дані

    Десять провідних країн

    1. 1 Китай 72,0%
    2. 2 Алжир 8,0%
    3. 3 Сінгапур 8,0%
    4. 4 Іспанія 4,0%
    5. 5 Сполучене Королівство 4,0%
    6. 6 Туніс 4,0%

    Знайдіть на карті три найтемніші країни. Чи є серед них та, де розташований музей, у якому зберігається ця картина? Напишіть одну причину, чому люди з далеких країв можуть захотіти її подивитися.

    20 найбільш переглянутих робіт Guy Rose

    1. 1 The model, (1919) 11,1%
    2. 2 Portrait of an Algerian, (1900) 11,1%
    3. 3 Tamarisk Trees in Early Sunlight 7,4%
    4. 4 Giverny willows, (1891) 7,4%
    5. 5 Monterey cypress 7,4%
    6. 6 Low tide honfleur 3,7%
    7. 7 Carmel seascape 3,7%
    8. 8 Point lobos trees, (1919) 3,7%
    9. 9 Point lobos, oak tree 3,7%
    10. 10 Giverny hillside, (1891) 3,7%
    11. 11 The oak 3,7%
    12. 12 La jolla cove 3,7%
    13. 13 The cabbage patch, (1891) 3,7%
    14. 14 My sister maud 3,7%
    15. 15 Early morning - summertime, (1920) 3,7%
    16. 16 17 mile drive, (1918) 3,7%
    17. 17 Carmel hills, (1920) 3,7%
    18. 18 The Blue Pool near Mt. Whitney 3,7%
    19. 19 The gondolier, venice, (1894) 3,7%
    20. 20 Untitled (122) ця картина 3,7%

    Разом ці роботи становлять 99,9% усієї уваги, яку приділяли картинам цього художника протягом останніх дванадцяти місяців. Каталог містить 125 робіт цього митця, з яких 20 були переглянуті принаймні один раз. Ця картина посідає 20 місце серед них, причому на неї припадає 3,7% цієї уваги. Те саме значення, місяць за місяцем

    Смужки вимірюють увагу, а не якість. Оберіть роботу на самому верху та цю: назвіть одну річ, яка може принести картині славу, окрім майстерності її виконання.

    Митець та музей

    Автор

    Guy Rose

    Guy Orlando Rose: A Life in Impressionism

    Early Life and Education

    Birth & Family: Guy Orlando Rose was born on March 3, 1867, in San Gabriel, California, the seventh child of Leonard John Rose, a prominent California senator, and Amanda Jones Rose. The family resided on an expansive ranch and vineyard in the San Gabriel Valley – the town of Rosemead bears their name.

    Early Trauma & Artistic Beginnings: At age nine, Guy was accidentally shot in the face during a hunting trip. During his convalescence, he began to sketch with watercolors and oils, discovering an early passion for art.

    Formal Training: He graduated from Los Angeles High School in 1884 before moving to San Francisco to study at the California School of Design (San Francisco Art Association) from 1885-1888. His instructors included Virgil Williams, Warren E. Rollins, and Emil Carlsen. He received accolades for his work during this period, including the Avery Gold Medal in oil painting.

    Parisian Studies: In September 1888, Rose enrolled at the Académie Julian in Paris, studying under Benjamin-Constant, Jules Lefebvre, Lucien Doucet, and Jean-Paul Laurens. He also attended the Académie Delacluse on scholarship, exhibiting work at the Paris Salons in 1890, 1891, 1894, 1900, and 1909.

    Artistic Development & Influences

    Early Style: Rose’s early work demonstrated a strong foundation in academic painting techniques honed during his training.

    Impressionist Turn: His move to Giverny, France, in 1899 marked a turning point. Living near Claude Monet, he became deeply influenced by Impressionism, adopting its emphasis on light, color, and plein air painting.

    Monet’s Mentorship: Rose developed a close friendship with Monet, who served as a mentor, further solidifying his commitment to the Impressionist style. His works from this period clearly reflect Monet's influence in their luminous quality and focus on atmospheric effects.

    Other Influences: He also maintained lifelong friendships with fellow artists Frank Vincent DuMond and Frederick Melville, exchanging ideas and artistic approaches.

    Career & Major Achievements

    Early Career (1890s): Rose worked as an illustrator for publications like Harper's, Scribner’s, and Century in New York City.

    Giverny Period (1904-1912): This was a highly productive period, with Rose creating many of his most celebrated Impressionist landscapes.

    California Return & Teaching: Due to health issues (lead poisoning), Rose and his wife returned to Los Angeles in 1914. He became Director of the Stickney Memorial School of Art in Pasadena, sharing his knowledge with aspiring artists.

    Carmel-by-the-Sea (1918-1920): Rose was an active member of the Carmel art colony, exhibiting his work and contributing to the local artistic community.

    Notable Works: Some of his most recognized paintings include “Point Lobos,” “The Saine Valley, Giverny”, "Oak Grove, Carmel", and numerous landscapes capturing the beauty of California and France.

    Historical Significance & Legacy

    American Impressionism: Guy Rose is considered a significant figure in American Impressionism, bridging European techniques with Californian landscapes.

    California Art Scene: He played an important role in developing the California art scene, both as an artist and educator.

    Lasting Influence: His paintings continue to be admired for their delicate handling of light, vibrant colors, and evocative depictions of nature.

    Posthumous Recognition: A memorial exhibition was held at the Stendahl Gallery in 1926 following his death on November 17, 1925, in Pasadena, California.

    Дізнатися більше

    Доступно онлайн

    QR-код, що веде на сторінку завантаження Untitled (122)

    originaluniqueart.com/uk/art/download/guy-rose-untitled-122-A25T69-en/

    Цитування цього твору мистецтва

    MLA
    Rose, Guy. Untitled (122). n.d., https://originaluniqueart.com/uk/art/guy-rose-untitled-122-A25T69-en/
    APA
    Rose, Guy (n.d.). Untitled (122) [Painting]. https://originaluniqueart.com/uk/art/guy-rose-untitled-122-A25T69-en/
    Chicago
    Guy Rose. Untitled (122). n.d. https://originaluniqueart.com/uk/art/guy-rose-untitled-122-A25T69-en/
    Harvard
    Rose, Guy (n.d.) Untitled (122). Available at: https://originaluniqueart.com/uk/art/guy-rose-untitled-122-A25T69-en/

    Придивіться уважніше

    Untitled (122) — Guy Rose

    Придивіться уважніше

    Відповідайте власними словами. Тут немає неправильних відповідей — лише такі, які ви можете пояснити.

    1. Що першим привертає вашу увагу і чому?
    2. Які кольори чи форми створюють настрій — і що це за настрій?
    3. Поверніться до Point lobos, oak tree, що було представлено раніше в цьому посібнику. Назвіть дві спільні риси цього твору з цією роботою та одну відмінність.
    4. Які почуття міг хотіти викликати у вас автор?
    5. Якби ви могли поставити автору лише одне запитання про цю роботу, що б це було?

    Ваша відповідь

    Напишіть короткий абзац про цей витвір мистецтва, спираючись на факти з попередніх розділів цього посібника та ваші відповіді вище.

    Запитання та відповіді

    Як я можу переглянути репродукцію твору «Untitled (122)» Guy Rose?

    Щоб переглянути репродукцію «Untitled (122)» Guy Rose, відкрийте сторінку Попередній перегляд цього твору.

    Де я можу знайти статистику про «Untitled (122)» Guy Rose?

    Для «Untitled (122)» існує сторінка Статистика, на якій відображено щомісячну кількість переглядів цього твору та інших робіт митця з розподілом за країнами та мовами.

    Кольори «Untitled (122)» Guy Rose яскраві чи приглушені?

    «Untitled (122)» Guy Rose зафіксовано з Muted насиченістю та Balanced інтенсивністю.