Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Yuri Ivanovych Khymych için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Yuri Ivanovych Khymych: bir bakışta izleyici kitlesi
En çok ilgiyi The bell tower of the Near and Far Caves (Kyiv Lavra) çekiyor: On iki ay boyunca 400 ziyaret, Yuri Ivanovych Khymych eserlerinin OriginalUniqueArt.com üzerindeki toplam görüntülenmelerinin 21% kadarı. The bell tower of the Far Caves ve Linen at the tower takip ediyor. Yuri Ivanovych Khymych toplam 2.100 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 300, tekil eserlerde ise 1.800 ziyaret. Son zamanlarda daha az ilgi: ziyaretler Eyl 2026 ile Eki 2026 arasında 100% oranında düştü. En yoğun ay, 1.500 ziyaret ile Tem 2026 ayıydı. İzleyiciler Belirgin (Kontrast) yönünde eğilim gösteriyor: Ziyaretlerin 42%'i, sanatçının kataloğunun 20%'i için.
En çok ilgi çeken Yuri Ivanovych Khymych eserlerinden 10 tanesi
Son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerindeki gerçek ziyaretlere göre sıralanmıştır: insanların en çok görüntülediği Yuri Ivanovych Khymych eserleri, en çok görüntülenenden başlayarak ilk 10 eser.
-
1
The bell tower of the Near and Far Caves (Kyiv Lavra), 1993
400 görüntüleme · 21,1%
-
2
The bell tower of the Far Caves, 1980
200 görüntüleme · 10,5%
-
3
Linen at the tower, 1983
200 görüntüleme · 10,5%
-
4
Cyril's Church (Kyiv), 1980
200 görüntüleme · 10,5%
-
5
Frosty evening (Sofia Kiyiv), 1992
100 görüntüleme · 5,3%
-
6
Ancient Division. Behind the wall of the Florovsky monastery, 1979
100 görüntüleme · 5,3%
-
7
End of route, 1983
100 görüntüleme · 5,3%
-
8
Sudack. Signs of the times, 1983
100 görüntüleme · 5,3%
-
9
Ruins of the Assumption Cathedral (Kyiv-Pechersk Lavra), 1980
100 görüntüleme · 5,3%
-
10
Kovnirovsky building (Kyiv-Pechersk Lavra), 1970
100 görüntüleme · 5,3%
Her ay Yuri Ivanovych Khymych kaç kişi tarafından izleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları inceleyin
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 0 | 1.500 |
| Ağu 2026 | 200 | 200 |
| Eyl 2026 | 100 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 0 |
Yuri Ivanovych Khymych adlı sanatçının eserleri ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Yuri Ivanovych Khymych takipçileri ne tür eserler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları inceleyin
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 10,0% | 5,3% |
| Yumuşak Gölge | 28,0% | 42,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 50,0% | 36,8% |
| Parlak Denge | 12,0% | 15,8% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 26,0% | 31,6% |
| Hafif Renk Tonları | 32,0% | 15,8% |
| Dengeli Yumuşaklık | 28,0% | 36,8% |
| Net Renk Varlığı | 14,0% | 15,8% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu tonlar | 43,5% | 55,6% |
| Nötr Tonlar | 43,5% | 44,4% |
| Toprak tonlu | 13,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 26,0% | 21,1% |
| Dengeli | 64,0% | 63,2% |
| Canlı | 10,0% | 15,8% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 16,0% | 5,3% |
| Yumuşak | 34,0% | 36,8% |
| Dengeli | 12,0% | 10,5% |
| Belirgin | 20,0% | 42,1% |
| Beyan | 18,0% | 5,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 36,0% | 26,3% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 12,0% | 5,3% |
| Dengeli Uyum | 24,0% | 36,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 24,0% | 31,6% |
| Uyumlu Palet | 4,0% | 0,0% |
Yuri Ivanovych Khymych tarafından üretilen hangi eserler, ay bazında en çok ilgiyi çekiyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları inceleyin
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cobblestones and tiles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White vertical | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bakhchisarai, Palace baths | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Looking at the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Purple road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Genoese for… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Division. Behind th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crossroads of times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sudack. Signs of the times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
İnsanlar Yuri Ivanovych Khymych'i hangi dillerde takip ediyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Yuri Ivanovych Khymych her gün kaç kişi tarafından izleniyor ve beklenti nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları inceleyin
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Yuri Ivanovych Khymych hakkında sorular
Yuri Ivanovych Khymych tarafından üretilen hangi eserler en çok ilgiyi çekiyor?
- 400 görüntüleme ile The bell tower of the Near and Far Caves (Kyiv Lavra), Yuri Ivanovych Khymych tarafından yapılan tüm görüntülemelerin 21%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki sıralama 10 eseri listeler.
OriginalUniqueArt.com üzerinde Yuri Ivanovych Khymych kaç kişi tarafından izleniyor?
- On iki ayda 2.100 ziyaret: sanatçı sayfasında 300 ve tekil eserlerde 1.800 ziyaret.
İnsanlar Yuri Ivanovych Khymych tarafından yapılan ne tür çalışmaları tercih ediyor?
- Belirgin (Kontrast): Katalogdaki 20% oranına karşılık, ziyaretlerin 42% kadarı.