Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Rubens Peale için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Rubens Peale: kilit isimler
En çok izlenen eser Still life of Apples,Grapes and Pears: on iki ayda 300 görüntüleme, Rubens Peale eserlerinin toplam görüntülemelerinin 30%'i. Ardından Basket of Peaches with Ostrich Egg and Cream Pitcher ve Still Life with Grapes, Watermelon, and Peaches. Toplam 1.900 ziyaret: sanatçı sayfasında 900, eserlerde 1.000 ziyaret. İzleyici kitlesi büyüyor: Ağu 2026 dönemine kıyasla Eyl 2026 döneminde 100% daha fazla ziyaret. Zirve ay: 1.600 ziyaret ile Tem 2026 Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki sadece 12% oranındaki Kontrast (Dengeli), ziyaretlerin 40% kadarını alıyor.
Rubens Peale: en çok izlenen 7 eser
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaretleri sayar: Rubens Peale tarafından OriginalUniqueArt.com üzerinde son on iki ayda en çok izlenen 7 eser.
-
1
Still life of Apples,Grapes and Pears
300 görüntüleme · 30,0%
-
2
Basket of Peaches with Ostrich Egg and Cream Pitcher
200 görüntüleme · 20,0%
-
3
Still Life with Grapes, Watermelon, and Peaches, 1863
100 görüntüleme · 10,0%
-
4
Wedding Cake, Wine, Almonds, and Raisins, 1860
100 görüntüleme · 10,0%
-
5
Cake and Wine Glass
100 görüntüleme · 10,0%
-
6
Still Life With Crystal Compote
100 görüntüleme · 10,0%
-
7
From Nature in the Garden
100 görüntüleme · 10,0%
Rubens Peale kitlesi aydan aya nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 700 | 900 |
| Ağu 2026 | 100 | 0 |
| Eyl 2026 | 100 | 100 |
Rubens Peale eserleri yıl boyunca nasıl izlendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
İzleyiciler Rubens Peale tarafından üretilen eserler arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 56,2% | 80,0% |
| Yumuşak Gölge | 18,8% | 10,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 25,0% | 10,0% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 12,5% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 50,0% | 70,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 37,5% | 30,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 25,0% | 40,0% |
| Dengeli | 75,0% | 60,0% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 25,0% | 10,0% |
| Dengeli | 12,5% | 40,0% |
| Belirgin | 37,5% | 40,0% |
| Beyan | 25,0% | 10,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 18,8% | 30,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 6,2% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 6,2% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 50,0% | 50,0% |
| Uyumlu Palet | 18,8% | 20,0% |
Rubens Peale tarafından üretilen en çok izlenen eserler yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Ruffed Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Grapes, Wat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life of Apples,Grapes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still Life SilverBasket of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Partridges in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cake and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Quail in Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Crystal Com… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still Life with Watermelon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rubens Peale kitlesi hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 200 | 66,7% |
| Japonca | 100 | 33,3% |
Rubens Peale için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 100 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 100 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 100 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Rubens Peale: kısa yanıtlar
Rubens Peale tarafından yapılan en çok izlenen eser hangisidir?
- Still life of Apples,Grapes and Pears: 300 ziyaret, Rubens Peale tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 30%'i. Liste 7. sıraya kadar devam etmektedir.
Rubens Peale kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 1.900 (sanatçı sayfasında 900, eserlerde 1.000).
İzleyiciler Rubens Peale tarafından yapılan belirli bir tür çalışmaya ilgi gösteriyor mu?
- Evet, Dengeli (Kontrast): kataloğun 12% kısmındaki ziyaretlerin 40% kadarı.