Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Richard Beavis için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Richard Beavis: ziyaret rakamlarının gösterdiği bir yıl
Cattle Raid en çok izlenen eser: bir yılda 200 görüntüleme, Richard Beavis için gösterilen tüm ilginin 25%'i. Ardından Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands ve Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle gelir. Sanatçı sayfası 700 ziyaret, eserler ise 800 ziyaret aldı: Toplam 1.500 ziyaret. İlgi, Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 40% oranında azaldı. Tem 2026 ayı, 700 ziyaret ile en yoğun ay olmuştur. Yumuşak Gölge (Parlaklık) tercih ediyorlar: Kataloğun 20% oranına karşılık, ziyaretlerin 50% kadarı bu yönde.
Richard Beavis tarafından oluşturulan en çok izlenen 7 eser
Her bir sıralama, son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerinden alınan ziyaretleri yansıtmaktadır; 1. sıra, Richard Beavis tarafından oluşturulan en çok ziyaret edilen eserdir.
-
1
Cattle Raid, 1870
200 görüntüleme · 25,0%
-
2
Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands, 1870
100 görüntüleme · 12,5%
-
3
Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle, 1872
100 görüntüleme · 12,5%
-
4
The Abduction of Isabella Vere, 1872
100 görüntüleme · 12,5%
-
5
The Midnight Ride of Deloraine, 1869
100 görüntüleme · 12,5%
-
6
Scene from 'The Lay of the Last Minstrel' (from the poem by Walter Scott), 1870
100 görüntüleme · 12,5%
-
7
Fruit Boats on the Mediterranean
100 görüntüleme · 12,5%
İnsanlar Richard Beavis sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki veriler
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 400 |
| Ağu 2026 | 200 | 300 |
| Eyl 2026 | 200 | 100 |
Richard Beavis eserleri ne zaman açılıyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Ziyaretçiler Richard Beavis eserleri arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki veriler
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 10,0% | 12,5% |
| Yumuşak Gölge | 20,0% | 50,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 56,7% | 37,5% |
| Parlak Denge | 13,3% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 33,3% | 25,0% |
| Hafif Renk Tonları | 46,7% | 50,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 13,3% | 25,0% |
| Net Renk Varlığı | 6,7% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 62,5% | 83,3% |
| Nötr Tonlar | 29,2% | 16,7% |
| Koyu tonlar | 8,3% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 33,3% | 25,0% |
| Dengeli | 56,7% | 62,5% |
| Canlı | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 10,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 6,7% | 0,0% |
| Dengeli | 3,3% | 12,5% |
| Belirgin | 30,0% | 37,5% |
| Beyan | 50,0% | 50,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 26,7% | 25,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 6,7% | 12,5% |
| Dengeli Uyum | 20,0% | 25,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 40,0% | 25,0% |
| Uyumlu Palet | 6,7% | 12,5% |
Richard Beavis tarafından oluşturulan en çok izlenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki veriler
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Woodcutters, Buckhurst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Goats, Outskirts of Cádiz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Craft off the Eddys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Isabella V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Charcoal Burners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carting Bracken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Richard Beavis hangi dillerde takip ediliyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki veriler
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 500 | 83,3% |
| İspanyolca | 100 | 16,7% |
Richard Beavis günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki veriler
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 100 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 300 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 100 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Richard Beavis hakkında merak edilenler
Richard Beavis tarafından yapılan eserlerden en çok ziyaret edileni hangisidir?
- 200 ziyaret ile 25% görüntüleme payı alan Cattle Raid ilk sırada yer alıyor. Üstünde 7 eser bulunuyor.
Richard Beavis sanatçısının OriginalUniqueArt.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 1.500 ziyaret: 700 sanatçı sayfası, 800 eserler.
Richard Beavis adlı sanatçının hangi eserleri ziyaretçilerin zevkine hitap ediyor?
- Yumuşak Gölge (Parlaklık) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 20% kadarlık kısmını oluştururken ziyaretlerin 50% oranını almaktadır.