Bu sayfa, Maurice De Vlaminck için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Maurice De Vlaminck: kilit isimler
En çok izlenen eser Thatched Cottages at the Roadside: on iki ayda 2.600 görüntüleme, Maurice De Vlaminck eserlerinin toplam görüntülemelerinin 11%'i. Ardından Houses at Chatou ve Bridge at Chatou. Toplam 21.300 ziyaret: sanatçı sayfasında 9.500, eserlerde 11.800 ziyaret. İzleyici kitlesi büyüyor: Eyl 2026 dönemine kıyasla Eki 2026 döneminde 116% daha fazla ziyaret. Zirve ay: 8.900 ziyaret ile Tem 2026 İzleyici dilleri: İngilizce (29%), Korece (17%) ve İspanyolca (10%). İzleyici ülkeleri: Güney Kore (18%), Amerika Birleşik Devletleri (18%) ve Türkiye (10%). İzleyici kitlesinin cihaz dağılımı: bilgisayarlar (64%), telefonlar (32%) ve tabletler (4%). Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki sadece 17% oranındaki Hava (Cesur ve Etkileyici), ziyaretlerin 61% kadarını alıyor.
Maurice De Vlaminck: en çok izlenen 10 eser
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaretleri sayar: Maurice De Vlaminck tarafından OriginalUniqueArt.com üzerinde son on iki ayda en çok izlenen 10 eser.
Maurice De Vlaminck kitlesi aydan aya nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları göster
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
100
200
Tem 2026
1.300
7.600
Ağu 2026
500
1.500
Eyl 2026
2.300
900
Eki 2026
5.300
1.600
Maurice De Vlaminck eserleri yıl boyunca nasıl izlendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
İzleyiciler Maurice De Vlaminck tarafından üretilen eserler arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları göster
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Cesur ve Etkileyici
16,7%
60,8%
Toprak tonları
16,7%
25,5%
Dramatik Etki
66,7%
13,7%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tutkulu
16,7%
39,2%
Huzurlu
16,7%
27,5%
Canlı ve Dinamik
0,0%
13,7%
Dramatik
33,3%
9,8%
Gizemli ve merak uyandırıcı
16,7%
5,9%
Kasvetli ve Derin
16,7%
3,9%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
10,0%
4,2%
Yumuşak Gölge
32,0%
50,2%
Yumuşak Aydınlık
38,0%
39,3%
Parlak Denge
14,0%
5,0%
Işıltılı
6,0%
1,3%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
30,0%
7,1%
Hafif Renk Tonları
20,0%
24,3%
Dengeli Yumuşaklık
24,0%
38,1%
Net Renk Varlığı
26,0%
30,5%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
35,1%
41,8%
Koyu tonlar
24,3%
31,9%
Nötr Tonlar
27,0%
24,2%
Monokrom
10,8%
0,0%
Pastel tonlar
2,7%
1,1%
Doğal Tonlar
0,0%
1,1%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
30,0%
5,9%
Dengeli
36,0%
50,6%
Canlı
34,0%
43,5%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
10,0%
2,1%
Yumuşak
20,0%
10,9%
Dengeli
6,0%
12,6%
Belirgin
18,0%
33,1%
Beyan
46,0%
41,4%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
40,0%
59,0%
Yumuşak Geçişli Palet
28,0%
15,5%
Dengeli Uyum
8,0%
12,1%
Güçlü Renk Uyumu
14,0%
12,1%
Uyumlu Palet
10,0%
1,3%
Maurice De Vlaminck tarafından üretilen en çok izlenen eserler yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları göster
Eser
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Eki 2026
Houses at Chatou
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
700
0
Portrait of Derain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Thatched Cottages at the Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
800
Bougival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Man Smoking a Pipe
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Southampton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Chatou Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Banks of the Seine to Carri…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Girl from Rat Mort
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar: Maurice De Vlaminck nerelerde izlendi?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Rakamları göster
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
13.600
63,8%
telefonlar
6.900
32,4%
tabletler
800
3,8%
Maurice De Vlaminck kitlesi hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları göster
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İngilizce
1.800
28,6%
Korece
1.100
17,5%
İspanyolca
600
9,5%
Türkçe
600
9,5%
Almanca
500
7,9%
İtalyanca
500
7,9%
Chinese
400
6,3%
Lehçe
300
4,8%
Çekçe
100
1,6%
Japonca
100
1,6%
Maurice De Vlaminck için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları göster
Gün
Ziyaret Sayısı
Çrş 14 Eki
700
Prş 15 Eki
1.400
Cum 16 Eki
0
Cmt 17 Eki
200
Paz 18 Eki
1.100
Pzt 19 Eki
600
Sal 20 Eki
1.800
Çrş 21 Eki
2.300
Prş 22 Eki
200
Cum 23 Eki
300
Cmt 24 Eki
300
Paz 25 Eki
700
Pzt 26 Eki
300
Sal 27 Eki
200
Çrş 28 Eki
400
Prş 29 Eki
500
Cum 30 Eki
100
Cmt 31 Eki
500
Paz 1 Kas
1.000
Pzt 2 Kas
1.400
Sal 3 Kas
700
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
900
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
600
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
100
Cmt 7 Kas (tahmin edilen)
300
Paz 8 Kas (tahmin edilen)
800
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)
600
Sal 10 Kas (tahmin edilen)
800
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)
800
Prş 12 Kas (tahmin edilen)
500
Cum 13 Kas (tahmin edilen)
100
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)
200
Paz 15 Kas (tahmin edilen)
700
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)
600
Sal 17 Kas (tahmin edilen)
700
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)
800
Prş 19 Kas (tahmin edilen)
500
Cum 20 Kas (tahmin edilen)
100
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)
200
Paz 22 Kas (tahmin edilen)
600
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)
500
Sal 24 Kas (tahmin edilen)
600
Maurice De Vlaminck: kısa yanıtlar
Maurice De Vlaminck tarafından yapılan en çok izlenen eser hangisidir?
Thatched Cottages at the Roadside: 2.600 ziyaret, Maurice De Vlaminck tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 11%'i. Liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Maurice De Vlaminck kaç ziyaret alıyor?
On iki ayda 21.300 (sanatçı sayfasında 9.500, eserlerde 11.800).
İnsanlar Maurice De Vlaminck eserlerini telefondan mı yoksa bilgisayardan mı izliyor?
Her ikisinde de: bilgisayarlar (64%), telefonlar (32%) ve tabletler (4%); 64% pay ile bilgisayarlar önde.
Maurice De Vlaminck birkaç farklı dilde takip ediliyor mu?
Evet: İngilizce (29%), Korece (17%) ve İspanyolca (10%). İngilizce, 29% ile önde yer alıyor.
İzleyiciler Maurice De Vlaminck tarafından yapılan belirli bir tür çalışmaya ilgi gösteriyor mu?
OStüdyo asistanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?