Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Lucy Kemp-Welch için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Lucy Kemp-Welch: kilit isimler
En çok izlenen eser Gypsy Horse Drovers: on iki ayda 500 görüntüleme, Lucy Kemp-Welch eserlerinin toplam görüntülemelerinin 18%'i. Ardından The Years at the Spring ve Colt Hunting in the New Forest. Toplam 2.600 ziyaret: sanatçı sayfasında 800, eserlerde 1.800 ziyaret. İzleyici kitlesi büyüyor: Eyl 2026 dönemine kıyasla Eki 2026 döneminde 60% daha fazla ziyaret. Zirve ay: 1.000 ziyaret ile Tem 2026 Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki sadece 26% oranındaki Parlaklık (Yumuşak Gölge), ziyaretlerin 50% kadarını alıyor.
Lucy Kemp-Welch: en çok izlenen 10 eser
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaretleri sayar: Lucy Kemp-Welch tarafından OriginalUniqueArt.com üzerinde son on iki ayda en çok izlenen 10 eser.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 görüntüleme · 17,9%
-
2
The Years at the Spring
500 görüntüleme · 17,9%
-
3
Colt Hunting in the New Forest, 1897
300 görüntüleme · 10,7%
-
4
Timber Run in the Welsh Hills
200 görüntüleme · 7,1%
-
5
Winter's White Silence, 1924
200 görüntüleme · 7,1%
-
6
The Call, 1937
200 görüntüleme · 7,1%
-
7
Logging in Grizedale Forest
200 görüntüleme · 7,1%
-
8
Sketch of Horse's Head, 1895
100 görüntüleme · 3,6%
-
9
The Riders, 1911
100 görüntüleme · 3,6%
-
10
Toilers, 1886
100 görüntüleme · 3,6%
Lucy Kemp-Welch kitlesi aydan aya nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 200 | 0 |
| Tem 2026 | 400 | 600 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 500 |
| Eki 2026 | 200 | 600 |
Lucy Kemp-Welch eserleri yıl boyunca nasıl izlendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
İzleyiciler Lucy Kemp-Welch tarafından üretilen eserler arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 11,4% | 10,7% |
| Yumuşak Gölge | 25,7% | 50,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 54,3% | 39,3% |
| Parlak Denge | 8,6% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 25,7% | 21,4% |
| Hafif Renk Tonları | 37,1% | 42,9% |
| Dengeli Yumuşaklık | 28,6% | 35,7% |
| Net Renk Varlığı | 8,6% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 52,4% | 70,6% |
| Nötr Tonlar | 28,6% | 29,4% |
| Koyu tonlar | 14,3% | 0,0% |
| Doğal Tonlar | 4,8% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 31,4% | 21,4% |
| Dengeli | 60,0% | 78,6% |
| Canlı | 8,6% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 5,7% | 0,0% |
| Yumuşak | 22,9% | 35,7% |
| Dengeli | 20,0% | 32,1% |
| Belirgin | 14,3% | 21,4% |
| Beyan | 37,1% | 10,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 17,1% | 10,7% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 2,9% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 8,6% | 3,6% |
| Güçlü Renk Uyumu | 65,7% | 75,0% |
| Uyumlu Palet | 5,7% | 10,7% |
Lucy Kemp-Welch tarafından üretilen en çok izlenen eserler yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Big Guns to the Front | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Forward the Guns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gypsy Horse Drovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Foam Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lucy Kemp-Welch kitlesi hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 200 | 100,0% |
Lucy Kemp-Welch için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 100 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 100 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 300 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Lucy Kemp-Welch: kısa yanıtlar
Lucy Kemp-Welch tarafından yapılan en çok izlenen eser hangisidir?
- Gypsy Horse Drovers: 500 ziyaret, Lucy Kemp-Welch tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 18%'i. Liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Lucy Kemp-Welch kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 2.600 (sanatçı sayfasında 800, eserlerde 1.800).
İzleyiciler Lucy Kemp-Welch tarafından yapılan belirli bir tür çalışmaya ilgi gösteriyor mu?
- Evet, Yumuşak Gölge (Parlaklık): kataloğun 26% kısmındaki ziyaretlerin 50% kadarı.