Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Josep Mompou i Dencausse için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Josep Mompou i Dencausse: ziyaret rakamlarının gösterdiği bir yıl
Port De La Selva en çok izlenen eser: bir yılda 400 görüntüleme, Josep Mompou i Dencausse için gösterilen tüm ilginin 8%'i. Ardından Barcelona. La Rambla ve Study for a female nude gelir. Sanatçı sayfası 1.000 ziyaret, eserler ise 3.600 ziyaret aldı: Toplam 4.600 ziyaret. İlgi, Eyl 2026 döneminden Eki 2026 dönemine 500% oranında arttı. Tem 2026 ayı, 3.400 ziyaret ile en yoğun ay olmuştur. Ziyaretçiler bilgisayarlar (85%), telefonlar (13%) ve tabletler (2%) üzerinden izliyor. Canlı (Renk Yoğunluğu) tercih ediyorlar: Kataloğun 48% oranına karşılık, ziyaretlerin 67% kadarı bu yönde.
Josep Mompou i Dencausse tarafından oluşturulan en çok izlenen 10 eser
Her bir sıralama, son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerinden alınan ziyaretleri yansıtmaktadır; 1. sıra, Josep Mompou i Dencausse tarafından oluşturulan en çok ziyaret edilen eserdir.
-
1
Port De La Selva
400 görüntüleme · 8,3%
-
2
Barcelona. La Rambla
300 görüntüleme · 6,2%
-
3
Study for a female nude, 1929
200 görüntüleme · 4,2%
-
4
Barcelona, Decorative Composition
200 görüntüleme · 4,2%
-
5
Sewing In Castellterçol
200 görüntüleme · 4,2%
-
6
Fruittes And Ceramics
200 görüntüleme · 4,2%
-
7
Palau De La Música. [Barcelona]
200 görüntüleme · 4,2%
-
8
Monument To Columbus
200 görüntüleme · 4,2%
-
9
Sleeping Nude Girl
200 görüntüleme · 4,2%
-
10
The Pitcher Of Mora D'ebre
100 görüntüleme · 2,1%
İnsanlar Josep Mompou i Dencausse sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki veriler
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 600 | 2.800 |
| Ağu 2026 | 100 | 300 |
| Eyl 2026 | 0 | 100 |
| Eki 2026 | 300 | 300 |
Josep Mompou i Dencausse eserleri ne zaman açılıyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Ziyaretçiler Josep Mompou i Dencausse eserleri arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki veriler
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 2,1% |
| Yumuşak Gölge | 10,0% | 18,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 44,0% | 45,8% |
| Parlak Denge | 32,0% | 29,2% |
| Işıltılı | 14,0% | 4,2% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 22,0% | 12,5% |
| Hafif Renk Tonları | 10,0% | 10,4% |
| Dengeli Yumuşaklık | 18,0% | 29,2% |
| Net Renk Varlığı | 42,0% | 37,5% |
| Canlı Renk | 8,0% | 10,4% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 34,2% | 33,3% |
| Koyu tonlar | 31,7% | 33,3% |
| Toprak tonlu | 19,5% | 28,2% |
| Pastel tonlar | 12,2% | 2,6% |
| Canlı | 2,4% | 0,0% |
| Sıcak tonlar | 0,0% | 2,6% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 22,0% | 8,3% |
| Dengeli | 30,0% | 25,0% |
| Canlı | 48,0% | 66,7% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 8,0% | 2,1% |
| Yumuşak | 4,0% | 8,3% |
| Dengeli | 8,0% | 6,2% |
| Belirgin | 16,0% | 14,6% |
| Beyan | 64,0% | 68,8% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 38,0% | 39,6% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 12,0% | 10,4% |
| Dengeli Uyum | 4,0% | 4,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 26,0% | 35,4% |
| Uyumlu Palet | 20,0% | 10,4% |
Josep Mompou i Dencausse tarafından oluşturulan en çok izlenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki veriler
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barcelona. La Rambla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sitges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port De La Selva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Melon, Fruit And Wine Bottle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monologue From Bass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ex Libris De Josep Mompou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures In A Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study For Saint George | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study For The Creation Of E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Room Of Frederic Monpou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Josep Mompou i Dencausse kitlesinin cihaz dağılımı nedir?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tablodaki veriler
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 3.900 | 84,8% |
| telefonlar | 600 | 13,0% |
| tabletler | 100 | 2,2% |
Josep Mompou i Dencausse hangi dillerde takip ediliyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki veriler
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 100,0% |
Josep Mompou i Dencausse günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki veriler
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 200 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 400 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Josep Mompou i Dencausse hakkında merak edilenler
Josep Mompou i Dencausse tarafından yapılan eserlerden en çok ziyaret edileni hangisidir?
- 400 ziyaret ile 8% görüntüleme payı alan Port De La Selva ilk sırada yer alıyor. Üstünde 10 eser bulunuyor.
Josep Mompou i Dencausse sanatçısının OriginalUniqueArt.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 4.600 ziyaret: 1.000 sanatçı sayfası, 3.600 eserler.
Josep Mompou i Dencausse kitlesini hangi cihazlar getiriyor?
- Hedef kitle bilgisayarlar (85%), telefonlar (13%) ve tabletler (2%) üzerinden geliyor; ziyaretlerin 85% kadarı bilgisayarlar cihazlarından sağlanıyor.
Josep Mompou i Dencausse adlı sanatçının hangi eserleri ziyaretçilerin zevkine hitap ediyor?
- Canlı (Renk Yoğunluğu) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 48% kadarlık kısmını oluştururken ziyaretlerin 67% oranını almaktadır.