Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gyula Derkovits için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gyula Derkovits: bir bakışta izleyici kitlesi
En çok ilgiyi The Verdict çekiyor: On iki ay boyunca 200 ziyaret, Gyula Derkovits eserlerinin OriginalUniqueArt.com üzerindeki toplam görüntülenmelerinin 22% kadarı. Bridge In Winter ve The Last Supper takip ediyor. Gyula Derkovits toplam 900 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 100, tekil eserlerde ise 800 ziyaret. En yoğun ay, 600 ziyaret ile Tem 2026 ayıydı. İzleyiciler Uyumsuz Renk Paleti (Renk Uyumu) yönünde eğilim gösteriyor: Ziyaretlerin 33%'i, sanatçının kataloğunun 6%'i için.
En çok ilgi çeken Gyula Derkovits eserlerinden 7 tanesi
Son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerindeki gerçek ziyaretlere göre sıralanmıştır: insanların en çok görüntülediği Gyula Derkovits eserleri, en çok görüntülenenden başlayarak ilk 7 eser.
-
1
The Verdict
200 görüntüleme · 22,2%
-
2
Bridge In Winter
200 görüntüleme · 22,2%
-
3
The Last Supper
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Bridge Builders
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Under A Big Tree
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
Dózsa-series Vii. Subdual
100 görüntüleme · 11,1%
-
7
Dózsa-series Vi. Clash
100 görüntüleme · 11,1%
Her ay Gyula Derkovits kaç kişi tarafından izleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları inceleyin
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 100 | 500 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
Gyula Derkovits adlı sanatçının eserleri ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gyula Derkovits takipçileri ne tür eserler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları inceleyin
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 6,1% | 11,1% |
| Yumuşak Gölge | 24,2% | 22,2% |
| Yumuşak Aydınlık | 30,3% | 11,1% |
| Parlak Denge | 36,4% | 55,6% |
| Işıltılı | 3,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 48,5% | 44,4% |
| Hafif Renk Tonları | 27,3% | 33,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 9,1% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 15,2% | 22,2% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 53,6% | 75,0% |
| Toprak tonlu | 28,6% | 0,0% |
| Koyu tonlar | 17,9% | 25,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 54,5% | 44,4% |
| Dengeli | 30,3% | 33,3% |
| Canlı | 15,2% | 22,2% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 15,2% | 33,3% |
| Yumuşak | 21,2% | 22,2% |
| Dengeli | 18,2% | 0,0% |
| Belirgin | 21,2% | 44,4% |
| Beyan | 24,2% | 0,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 6,1% | 33,3% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 6,1% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 24,2% | 11,1% |
| Güçlü Renk Uyumu | 21,2% | 22,2% |
| Uyumlu Palet | 42,4% | 33,3% |
Gyula Derkovits tarafından üretilen hangi eserler, ay bazında en çok ilgiyi çekiyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları inceleyin
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Me and my Wife (Self-portra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Xia. Slaughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vi. Clash | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Viii. Stakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iii. Battering… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iv. Insurgent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vii. Subdual | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Ix. Dózsa On T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series V. Dózsa On Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
İnsanlar Gyula Derkovits'i hangi dillerde takip ediyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gyula Derkovits her gün kaç kişi tarafından izleniyor ve beklenti nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları inceleyin
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gyula Derkovits hakkında sorular
Gyula Derkovits tarafından üretilen hangi eserler en çok ilgiyi çekiyor?
- 200 görüntüleme ile The Verdict, Gyula Derkovits tarafından yapılan tüm görüntülemelerin 22%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki sıralama 7 eseri listeler.
OriginalUniqueArt.com üzerinde Gyula Derkovits kaç kişi tarafından izleniyor?
- On iki ayda 900 ziyaret: sanatçı sayfasında 100 ve tekil eserlerde 800 ziyaret.
İnsanlar Gyula Derkovits tarafından yapılan ne tür çalışmaları tercih ediyor?
- Uyumsuz Renk Paleti (Renk Uyumu): Katalogdaki 6% oranına karşılık, ziyaretlerin 33% kadarı.