Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Giuseppe Zais için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Giuseppe Zais: kilit isimler
En çok izlenen eser The Swing: on iki ayda 400 görüntüleme, Giuseppe Zais eserlerinin toplam görüntülemelerinin 27%'i. Ardından Landscape with Ruins and Archway ve Landscape with a Group of Figures. Toplam 1.200 ziyaret: sanatçı sayfasında 200, eserlerde 1.000 ziyaret. Zirve ay: 1.100 ziyaret ile Tem 2026 Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki sadece 7% oranındaki Hava (Zarif), ziyaretlerin 57% kadarını alıyor.
Giuseppe Zais: en çok izlenen 8 eser
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaretleri sayar: Giuseppe Zais tarafından OriginalUniqueArt.com üzerinde son on iki ayda en çok izlenen 8 eser.
-
1
The Swing, 1765
400 görüntüleme · 26,7%
-
2
Landscape with Ruins and Archway, 1730
300 görüntüleme · 20,0%
-
3
Landscape with a Group of Figures
200 görüntüleme · 13,3%
-
4
Landscape with Shepherds and Fishermen
200 görüntüleme · 13,3%
-
5
River Landscape with Two Country Women and Four Sheep on a Winding Road, a Fisherman, and Farm Buildings Round an Old Round Tower in the Middle
100 görüntüleme · 6,7%
-
6
Landscape with River and Bridge, 1740
100 görüntüleme · 6,7%
-
7
Pastoral Landscape
100 görüntüleme · 6,7%
-
8
Landscape
100 görüntüleme · 6,7%
Giuseppe Zais kitlesi aydan aya nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 200 | 900 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
Giuseppe Zais eserleri yıl boyunca nasıl izlendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
İzleyiciler Giuseppe Zais tarafından üretilen eserler arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları göster
| Hava | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 80,0% | 42,9% |
| Zarif | 6,7% | 57,1% |
| Dramatik Etki | 6,7% | 0,0% |
| Eskimeyen Nostalji | 6,7% | 0,0% |
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 80,0% | 42,9% |
| Romantik | 6,7% | 57,1% |
| Huzurlu | 6,7% | 0,0% |
| Ruhani | 6,7% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 6,5% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 38,7% | 73,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 45,2% | 26,7% |
| Parlak Denge | 6,5% | 0,0% |
| Işıltılı | 3,2% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 51,6% | 33,3% |
| Hafif Renk Tonları | 41,9% | 66,7% |
| Dengeli Yumuşaklık | 6,5% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 64,5% | 53,3% |
| Dengeli | 32,3% | 46,7% |
| Canlı | 3,2% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 12,9% | 0,0% |
| Dengeli | 6,5% | 0,0% |
| Belirgin | 19,4% | 6,7% |
| Beyan | 61,3% | 93,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 12,9% | 20,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 9,7% | 6,7% |
| Dengeli Uyum | 19,4% | 20,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 35,5% | 53,3% |
| Uyumlu Palet | 22,6% | 0,0% |
Giuseppe Zais tarafından üretilen en çok izlenen eserler yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with rive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with a la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Ruins and Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE PASTORAL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Ruins with a Great… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Pic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Giuseppe Zais kitlesi hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Giuseppe Zais için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 100 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 200 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Giuseppe Zais: kısa yanıtlar
Giuseppe Zais tarafından yapılan en çok izlenen eser hangisidir?
- The Swing: 400 ziyaret, Giuseppe Zais tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 27%'i. Liste 8. sıraya kadar devam etmektedir.
Giuseppe Zais kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 1.200 (sanatçı sayfasında 200, eserlerde 1.000).
İzleyiciler Giuseppe Zais tarafından yapılan belirli bir tür çalışmaya ilgi gösteriyor mu?
- Evet, Zarif (Hava): kataloğun 7% kısmındaki ziyaretlerin 57% kadarı.