Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Girolamo Da Santacroce için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Girolamo Da Santacroce: ziyaret rakamlarının gösterdiği bir yıl
The Martyrdom of Saint Lawrence en çok izlenen eser: bir yılda 300 görüntüleme, Girolamo Da Santacroce için gösterilen tüm ilginin 33%'i. Ardından The Adoration of the Three Kings - (123) ve The Martyrdom of Saint Blaise gelir. Sanatçı sayfası 600 ziyaret, eserler ise 800 ziyaret aldı: Toplam 1.400 ziyaret. İlgi, Eyl 2026 ile Eki 2026 arasında 50% oranında azaldı. Tem 2026 ayı, 1.000 ziyaret ile en yoğun ay olmuştur. Dramatik (Duygusal Ton) tercih ediyorlar: Kataloğun 10% oranına karşılık, ziyaretlerin 100% kadarı bu yönde.
Girolamo Da Santacroce tarafından oluşturulan en çok izlenen 5 eser
Her bir sıralama, son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerinden alınan ziyaretleri yansıtmaktadır; 1. sıra, Girolamo Da Santacroce tarafından oluşturulan en çok ziyaret edilen eserdir.
-
1
The Martyrdom of Saint Lawrence, 1555
300 görüntüleme · 33,3%
-
2
The Adoration of the Three Kings - (123)
200 görüntüleme · 22,2%
-
3
The Martyrdom of Saint Blaise
200 görüntüleme · 22,2%
-
4
Christ and the Woman of Samaria, 1530
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
The Adoration of the Three Kings - (12)
100 görüntüleme · 11,1%
İnsanlar Girolamo Da Santacroce sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki veriler
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 500 | 500 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 100 | 100 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
Girolamo Da Santacroce eserleri ne zaman açılıyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Ziyaretçiler Girolamo Da Santacroce eserleri arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki veriler
| Hava | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Klasik | 50,0% | 0,0% |
| Dramatik Etki | 20,0% | 100,0% |
| Rüya gibi ve uçucu | 10,0% | 0,0% |
| Mistik | 10,0% | 0,0% |
| Huzurlu | 10,0% | 0,0% |
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Ruhani | 70,0% | 0,0% |
| Dramatik | 10,0% | 100,0% |
| Eğlenceli ve Neşeli | 20,0% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 31,0% | 22,2% |
| Yumuşak Gölge | 44,8% | 11,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 24,1% | 66,7% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 10,3% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 34,5% | 33,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 41,4% | 33,3% |
| Net Renk Varlığı | 13,8% | 33,3% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 75,0% | 66,7% |
| Koyu tonlar | 20,8% | 33,3% |
| Nötr Tonlar | 4,2% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 27,6% | 22,2% |
| Dengeli | 62,1% | 44,4% |
| Canlı | 10,3% | 33,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,9% | 0,0% |
| Yumuşak | 24,1% | 33,3% |
| Dengeli | 6,9% | 0,0% |
| Belirgin | 34,5% | 11,1% |
| Beyan | 27,6% | 55,6% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 10,3% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 17,2% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 13,8% | 22,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 51,7% | 55,6% |
| Uyumlu Palet | 6,9% | 22,2% |
Girolamo Da Santacroce tarafından oluşturulan en çok izlenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki veriler
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Mercury Stealing Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a company at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation to Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Three… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of Saint Lawr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Girolamo Da Santacroce hangi dillerde takip ediliyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Girolamo Da Santacroce günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki veriler
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 100 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Girolamo Da Santacroce hakkında merak edilenler
Girolamo Da Santacroce tarafından yapılan eserlerden en çok ziyaret edileni hangisidir?
- 300 ziyaret ile 33% görüntüleme payı alan The Martyrdom of Saint Lawrence ilk sırada yer alıyor. Üstünde 5 eser bulunuyor.
Girolamo Da Santacroce sanatçısının OriginalUniqueArt.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 1.400 ziyaret: 600 sanatçı sayfası, 800 eserler.
Girolamo Da Santacroce adlı sanatçının hangi eserleri ziyaretçilerin zevkine hitap ediyor?
- Dramatik (Duygusal Ton) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 10% kadarlık kısmını oluştururken ziyaretlerin 100% oranını almaktadır.