Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gillis Van Coninxloo için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gillis Van Coninxloo: ziyaret rakamlarının gösterdiği bir yıl
Elias is fed by ravens en çok izlenen eser: bir yılda 300 görüntüleme, Gillis Van Coninxloo için gösterilen tüm ilginin 75%'i. Ardından Landscape with Leto and Peasants of Lykia gelir. Sanatçı sayfası 0 ziyaret, eserler ise 200 ziyaret aldı: Toplam 200 ziyaret. Tem 2026 ayı, 100 ziyaret ile en yoğun ay olmuştur. Huzurlu (Hava) tercih ediyorlar: Kataloğun 12% oranına karşılık, ziyaretlerin 100% kadarı bu yönde.
Gillis Van Coninxloo tarafından oluşturulan en çok izlenen 2 eser
Her bir sıralama, son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerinden alınan ziyaretleri yansıtmaktadır; 1. sıra, Gillis Van Coninxloo tarafından oluşturulan en çok ziyaret edilen eserdir.
İnsanlar Gillis Van Coninxloo sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki veriler
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 0 | 100 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
Gillis Van Coninxloo eserleri ne zaman açılıyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Ziyaretçiler Gillis Van Coninxloo eserleri arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki veriler
| Hava | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Dramatik Etki | 56,2% | 0,0% |
| Huzurlu | 12,5% | 100,0% |
| Toprak tonları | 12,5% | 0,0% |
| Mistik | 12,5% | 0,0% |
| Huzurlu | 6,2% | 0,0% |
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Dramatik | 31,2% | 0,0% |
| Huzurlu | 18,8% | 100,0% |
| Gizemli ve merak uyandırıcı | 18,8% | 0,0% |
| Düşünsel ve Derin | 12,5% | 0,0% |
| Ruhani | 12,5% | 0,0% |
| Kasvetli ve Derin | 6,2% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 38,1% | 25,0% |
| Yumuşak Gölge | 42,9% | 75,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 19,1% | 0,0% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 57,1% | 25,0% |
| Hafif Renk Tonları | 23,8% | 75,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 19,1% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 61,9% | 100,0% |
| Dengeli | 38,1% | 0,0% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 23,8% | 25,0% |
| Yumuşak | 19,1% | 75,0% |
| Dengeli | 0,0% | 0,0% |
| Belirgin | 33,3% | 0,0% |
| Beyan | 23,8% | 0,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 19,1% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 19,1% | 25,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 38,1% | 75,0% |
| Uyumlu Palet | 23,8% | 0,0% |
Gillis Van Coninxloo tarafından oluşturulan en çok izlenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki veriler
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodland with Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonah Preaching to the Nine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the judgment… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Judgemen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with the E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus and Zacchaeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Jesus and hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with Hagar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gillis Van Coninxloo hangi dillerde takip ediliyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gillis Van Coninxloo günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki veriler
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas | 100 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 200 |
Gillis Van Coninxloo hakkında merak edilenler
Gillis Van Coninxloo tarafından yapılan eserlerden en çok ziyaret edileni hangisidir?
- 300 ziyaret ile 75% görüntüleme payı alan Elias is fed by ravens ilk sırada yer alıyor. Üstünde 2 eser bulunuyor.
Gillis Van Coninxloo sanatçısının OriginalUniqueArt.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 200 ziyaret: 0 sanatçı sayfası, 200 eserler.
Gillis Van Coninxloo adlı sanatçının hangi eserleri ziyaretçilerin zevkine hitap ediyor?
- Huzurlu (Hava) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 12% kadarlık kısmını oluştururken ziyaretlerin 100% oranını almaktadır.