Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Carl Laubin için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Carl Laubin: bir bakışta izleyici kitlesi
En çok ilgiyi National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) çekiyor: On iki ay boyunca 500 ziyaret, Carl Laubin eserlerinin OriginalUniqueArt.com üzerindeki toplam görüntülenmelerinin 46% kadarı. Henbury Hall, Cheshire ve A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland takip ediyor. Carl Laubin toplam 1.100 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 600, tekil eserlerde ise 500 ziyaret. Son zamanlarda daha az ilgi: ziyaretler Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 33% oranında düştü. En yoğun ay, 500 ziyaret ile Tem 2026 ayıydı. İzleyiciler Yumuşak Gölge (Parlaklık) yönünde eğilim gösteriyor: Ziyaretlerin 45%'i, sanatçının kataloğunun 17%'i için.
En çok ilgi çeken Carl Laubin eserlerinden 6 tanesi
Son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerindeki gerçek ziyaretlere göre sıralanmıştır: insanların en çok görüntülediği Carl Laubin eserleri, en çok görüntülenenden başlayarak ilk 6 eser.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 görüntüleme · 45,5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 görüntüleme · 18,2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 görüntüleme · 9,1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 görüntüleme · 9,1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 görüntüleme · 9,1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 görüntüleme · 9,1%
Her ay Carl Laubin kaç kişi tarafından izleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları inceleyin
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 300 | 200 |
| Ağu 2026 | 100 | 200 |
| Eyl 2026 | 200 | 0 |
Carl Laubin adlı sanatçının eserleri ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Carl Laubin takipçileri ne tür eserler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları inceleyin
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 16,7% | 45,5% |
| Yumuşak Aydınlık | 66,7% | 45,5% |
| Parlak Denge | 16,7% | 9,1% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 16,7% | 9,1% |
| Hafif Renk Tonları | 33,3% | 18,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 50,0% | 72,7% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 16,7% | 9,1% |
| Dengeli | 83,3% | 90,9% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 16,7% | 18,2% |
| Dengeli | 0,0% | 0,0% |
| Belirgin | 16,7% | 9,1% |
| Beyan | 66,7% | 72,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 16,7% | 9,1% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 33,3% | 18,2% |
| Dengeli Uyum | 50,0% | 72,7% |
| Güçlü Renk Uyumu | 0,0% | 0,0% |
| Uyumlu Palet | 0,0% | 0,0% |
Carl Laubin tarafından üretilen hangi eserler, ay bazında en çok ilgiyi çekiyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları inceleyin
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
İnsanlar Carl Laubin'i hangi dillerde takip ediyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları inceleyin
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| Bulgarca | 100 | 100,0% |
Carl Laubin her gün kaç kişi tarafından izleniyor ve beklenti nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları inceleyin
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 200 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Carl Laubin hakkında sorular
Carl Laubin tarafından üretilen hangi eserler en çok ilgiyi çekiyor?
- 500 görüntüleme ile National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), Carl Laubin tarafından yapılan tüm görüntülemelerin 46%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki sıralama 6 eseri listeler.
OriginalUniqueArt.com üzerinde Carl Laubin kaç kişi tarafından izleniyor?
- On iki ayda 1.100 ziyaret: sanatçı sayfasında 600 ve tekil eserlerde 500 ziyaret.
İnsanlar Carl Laubin tarafından yapılan ne tür çalışmaları tercih ediyor?
- Yumuşak Gölge (Parlaklık): Katalogdaki 17% oranına karşılık, ziyaretlerin 45% kadarı.