Bu sayfa, Bartolomé Esteban Murillo için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Bartolomé Esteban Murillo: ziyaret rakamlarının gösterdiği bir yıl
Soult'un İsyamsız Doğumu en çok izlenen eser: bir yılda 2.200 görüntüleme, Bartolomé Esteban Murillo için gösterilen tüm ilginin 4%'i. Ardından the immaculate conception ve The Assumption of the Virgin gelir. Sanatçı sayfası 7.800 ziyaret, eserler ise 37.900 ziyaret aldı: Toplam 45.700 ziyaret. İlgi, Eyl 2026 döneminden Eki 2026 dönemine 119% oranında arttı. Tem 2026 ayı, 22.800 ziyaret ile en yoğun ay olmuştur. Ziyaretçiler İspanyolca (34%), Fransızca (17%) ve İngilizce (10%) dillerinde okuyor. Ziyaretçiler Amerika Birleşik Devletleri (29%), Fransa (17%) ve Brezilya (5%) ülkelerinden gelmektedir. Ziyaretçiler bilgisayarlar (70%), telefonlar (28%) ve tabletler (2%) üzerinden izliyor. Rüya gibi ve uçucu (Hava) tercih ediyorlar: Kataloğun 19% oranına karşılık, ziyaretlerin 39% kadarı bu yönde.
Bartolomé Esteban Murillo tarafından oluşturulan en çok izlenen 10 eser
Her bir sıralama, son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerinden alınan ziyaretleri yansıtmaktadır; 1. sıra, Bartolomé Esteban Murillo tarafından oluşturulan en çok ziyaret edilen eserdir.
İnsanlar Bartolomé Esteban Murillo sayfasına ne zaman geliyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki veriler
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
100
700
Tem 2026
1.100
21.700
Ağu 2026
100
5.100
Eyl 2026
2.300
3.000
Eki 2026
4.200
7.400
Bartolomé Esteban Murillo eserleri ne zaman açılıyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Ziyaretçiler Bartolomé Esteban Murillo eserleri arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki veriler
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Rüya gibi ve uçucu
18,5%
39,0%
Dramatik Etki
51,8%
19,9%
Huzurlu
3,7%
9,7%
Romantik
7,4%
7,5%
İlham Verici
3,7%
7,2%
Huzurlu
0,0%
5,2%
Zarif
3,7%
3,6%
Mistik
3,7%
2,8%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Ruhani
44,4%
57,5%
Huzur Verici
7,4%
7,7%
Düşünsel ve Derin
7,4%
6,9%
Melankolik
7,4%
5,8%
Huzurlu
0,0%
6,1%
Romantik
7,4%
3,6%
Nostaljik
0,0%
3,0%
Huzurlu
0,0%
2,8%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
54,0%
49,9%
Yumuşak Gölge
38,0%
34,4%
Yumuşak Aydınlık
4,0%
13,7%
Parlak Denge
2,0%
2,0%
Işıltılı
2,0%
0,0%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
32,0%
24,7%
Hafif Renk Tonları
48,0%
32,9%
Dengeli Yumuşaklık
18,0%
30,9%
Net Renk Varlığı
2,0%
11,5%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
93,2%
83,9%
Koyu tonlar
2,3%
13,7%
Nötr Tonlar
4,5%
2,2%
Monokrom
0,0%
0,2%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
56,0%
36,6%
Dengeli
42,0%
57,1%
Canlı
2,0%
6,3%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
4,0%
2,2%
Yumuşak
24,0%
12,7%
Dengeli
8,0%
9,6%
Belirgin
16,0%
26,4%
Beyan
48,0%
49,1%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
8,0%
5,1%
Yumuşak Geçişli Palet
6,0%
4,7%
Dengeli Uyum
16,0%
14,5%
Güçlü Renk Uyumu
58,0%
57,1%
Uyumlu Palet
12,0%
18,6%
Bartolomé Esteban Murillo tarafından oluşturulan en çok izlenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tablodaki veriler
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
31.800
69,6%
telefonlar
13.000
28,4%
tabletler
900
2,0%
Bartolomé Esteban Murillo hangi dillerde takip ediliyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki veriler
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İspanyolca
1.400
34,1%
Fransızca
700
17,1%
İngilizce
400
9,8%
Japonca
200
4,9%
Portekizce
200
4,9%
Slovakça
200
4,9%
Türkçe
200
4,9%
Bulgarca
100
2,4%
Çekçe
100
2,4%
Macarca
100
2,4%
Bartolomé Esteban Murillo günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki veriler
Gün
Ziyaret Sayısı
Cum 16 Eki
600
Cmt 17 Eki
800
Paz 18 Eki
600
Pzt 19 Eki
500
Sal 20 Eki
900
Çrş 21 Eki
1.300
Prş 22 Eki
800
Cum 23 Eki
1.200
Cmt 24 Eki
1.200
Paz 25 Eki
600
Pzt 26 Eki
1.300
Sal 27 Eki
600
Çrş 28 Eki
700
Prş 29 Eki
500
Cum 30 Eki
1.100
Cmt 31 Eki
200
Paz 1 Kas
200
Pzt 2 Kas
100
Sal 3 Kas
1.600
Çrş 4 Kas
2.000
Prş 5 Kas
1.100
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
1.100
Cmt 7 Kas (tahmin edilen)
800
Paz 8 Kas (tahmin edilen)
500
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)
700
Sal 10 Kas (tahmin edilen)
1.100
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)
1.500
Prş 12 Kas (tahmin edilen)
900
Cum 13 Kas (tahmin edilen)
1.100
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)
900
Paz 15 Kas (tahmin edilen)
500
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)
700
Sal 17 Kas (tahmin edilen)
1.200
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)
1.500
Prş 19 Kas (tahmin edilen)
900
Cum 20 Kas (tahmin edilen)
1.200
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)
900
Paz 22 Kas (tahmin edilen)
600
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)
800
Sal 24 Kas (tahmin edilen)
1.200
Çrş 25 Kas (tahmin edilen)
1.600
Prş 26 Kas (tahmin edilen)
1.000
Bartolomé Esteban Murillo hakkında merak edilenler
Bartolomé Esteban Murillo tarafından yapılan eserlerden en çok ziyaret edileni hangisidir?
2.200 ziyaret ile 4% görüntüleme payı alan Soult'un İsyamsız Doğumu ilk sırada yer alıyor. Üstünde 10 eser bulunuyor.
Bartolomé Esteban Murillo sanatçısının OriginalUniqueArt.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
On iki ayda 45.700 ziyaret: 7.800 sanatçı sayfası, 37.900 eserler.
Bartolomé Esteban Murillo kitlesini hangi cihazlar getiriyor?
Hedef kitle bilgisayarlar (70%), telefonlar (28%) ve tabletler (2%) üzerinden geliyor; ziyaretlerin 70% kadarı bilgisayarlar cihazlarından sağlanıyor.
Bartolomé Esteban Murillo takipçileri hangi dilleri kullanıyor?
İspanyolca (34%), Fransızca (17%) ve İngilizce (10%); İspanyolca oranı 34% seviyesindedir.
Bartolomé Esteban Murillo adlı sanatçının hangi eserleri ziyaretçilerin zevkine hitap ediyor?
Rüya gibi ve uçucu (Hava) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 19% kadarlık kısmını oluştururken ziyaretlerin 39% oranını almaktadır.
OStüdyo asistanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?