Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Antonio Carnicero için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Antonio Carnicero: bir bakışta izleyici kitlesi
En çok ilgiyi Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez çekiyor: On iki ay boyunca 300 ziyaret, Antonio Carnicero eserlerinin OriginalUniqueArt.com üzerindeki toplam görüntülenmelerinin 33% kadarı. Portrait of María Luisa de Parma ve Portrait of María Luisa of Parma takip ediyor. Antonio Carnicero toplam 1.200 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 500, tekil eserlerde ise 700 ziyaret. Son zamanlarda daha az ilgi: ziyaretler Eyl 2026 ile Eki 2026 arasında 50% oranında düştü. En yoğun ay, 900 ziyaret ile Tem 2026 ayıydı. İzleyiciler Huzurlu (Duygusal Ton) yönünde eğilim gösteriyor: Ziyaretlerin 100%'i, sanatçının kataloğunun 12%'i için.
En çok ilgi çeken Antonio Carnicero eserlerinden 5 tanesi
Son on iki ay içinde OriginalUniqueArt.com üzerindeki gerçek ziyaretlere göre sıralanmıştır: insanların en çok görüntülediği Antonio Carnicero eserleri, en çok görüntülenenden başlayarak ilk 5 eser.
-
1
Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez, 1784
300 görüntüleme · 33,3%
-
2
Portrait of María Luisa de Parma
300 görüntüleme · 33,3%
-
3
Portrait of María Luisa of Parma
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Portrait of Pedro Rodríguez de Campomanes
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Retrato de don Manuel Godoy
100 görüntüleme · 11,1%
Her ay Antonio Carnicero kaç kişi tarafından izleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları inceleyin
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 600 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 200 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
Antonio Carnicero adlı sanatçının eserleri ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Antonio Carnicero takipçileri ne tür eserler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları inceleyin
| Hava | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Zarif | 25,0% | 100,0% |
| Klasik | 25,0% | 0,0% |
| Huzurlu | 25,0% | 0,0% |
| Rüya gibi ve uçucu | 12,5% | 0,0% |
| Romantik | 12,5% | 0,0% |
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 12,5% | 100,0% |
| Ruhani | 25,0% | 0,0% |
| Dramatik | 12,5% | 0,0% |
| Gizemli ve merak uyandırıcı | 12,5% | 0,0% |
| Romantik | 12,5% | 0,0% |
| Kasvetli ve Derin | 12,5% | 0,0% |
| Huzurlu | 12,5% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 62,5% | 88,9% |
| Yumuşak Gölge | 18,8% | 11,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 12,5% | 0,0% |
| Parlak Denge | 6,2% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 37,5% | 55,6% |
| Hafif Renk Tonları | 43,8% | 33,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 18,8% | 11,1% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 56,2% | 88,9% |
| Dengeli | 43,8% | 11,1% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,2% | 11,1% |
| Yumuşak | 18,8% | 11,1% |
| Dengeli | 12,5% | 0,0% |
| Belirgin | 43,8% | 66,7% |
| Beyan | 18,8% | 11,1% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 37,5% | 77,8% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 6,2% | 11,1% |
| Dengeli Uyum | 6,2% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 18,8% | 0,0% |
| Uyumlu Palet | 31,2% | 11,1% |
Antonio Carnicero tarafından üretilen hangi eserler, ay bazında en çok ilgiyi çekiyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları inceleyin
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Francis preaching to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pretty Woman Smoking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bullfighter. Maja in Finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomasa de Aliaga, widow of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maja in Finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Albufera in Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Teniente de Nav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascent of the Monsieur Bouc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Immaculate Conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An infant with drum and tam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
İnsanlar Antonio Carnicero'i hangi dillerde takip ediyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Antonio Carnicero her gün kaç kişi tarafından izleniyor ve beklenti nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları inceleyin
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 200 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Antonio Carnicero hakkında sorular
Antonio Carnicero tarafından üretilen hangi eserler en çok ilgiyi çekiyor?
- 300 görüntüleme ile Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez, Antonio Carnicero tarafından yapılan tüm görüntülemelerin 33%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki sıralama 5 eseri listeler.
OriginalUniqueArt.com üzerinde Antonio Carnicero kaç kişi tarafından izleniyor?
- On iki ayda 1.200 ziyaret: sanatçı sayfasında 500 ve tekil eserlerde 700 ziyaret.
İnsanlar Antonio Carnicero tarafından yapılan ne tür çalışmaları tercih ediyor?
- Huzurlu (Duygusal Ton): Katalogdaki 12% oranına karşılık, ziyaretlerin 100% kadarı.