Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Adriaen Van Utrecht için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Adriaen Van Utrecht: kilit isimler
En çok izlenen eser The Pantry: on iki ayda 400 görüntüleme, Adriaen Van Utrecht eserlerinin toplam görüntülemelerinin 21%'i. Ardından Still Life with Lovers ve Still-Life with Grapes. Toplam 3.300 ziyaret: sanatçı sayfasında 1.800, eserlerde 1.500 ziyaret. İzleyici kitlesi büyüyor: Ağu 2026 dönemine kıyasla Eyl 2026 döneminde 267% daha fazla ziyaret. Zirve ay: 1.800 ziyaret ile Tem 2026 İzleyici kitlesinin cihaz dağılımı: bilgisayarlar (88%), telefonlar (9%) ve tabletler (3%). Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki sadece 17% oranındaki Duygusal Ton (Nostaljik), ziyaretlerin 33% kadarını alıyor.
Adriaen Van Utrecht: en çok izlenen 8 eser
Bu sıralama katalog puanlarını değil, ziyaretleri sayar: Adriaen Van Utrecht tarafından OriginalUniqueArt.com üzerinde son on iki ayda en çok izlenen 8 eser.
-
1
The Pantry, 1642
400 görüntüleme · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 görüntüleme · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 görüntüleme · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 görüntüleme · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 görüntüleme · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 görüntüleme · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 görüntüleme · 5,3%
-
8
Basse cour
100 görüntüleme · 5,3%
Adriaen Van Utrecht kitlesi aydan aya nasıl bir değişim gösteriyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 0 |
| Tem 2026 | 600 | 1.200 |
| Ağu 2026 | 100 | 200 |
| Eyl 2026 | 1.000 | 100 |
Adriaen Van Utrecht eserleri yıl boyunca nasıl izlendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
İzleyiciler Adriaen Van Utrecht tarafından üretilen eserler arasından neyi seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları göster
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 33,3% | 44,4% |
| Nostaljik | 16,7% | 33,3% |
| Huzurlu | 16,7% | 22,2% |
| Huzur Verici | 16,7% | 0,0% |
| Dramatik | 16,7% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 68,8% | 84,2% |
| Yumuşak Gölge | 31,2% | 15,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 0,0% | 0,0% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 37,5% | 36,8% |
| Hafif Renk Tonları | 43,8% | 47,4% |
| Dengeli Yumuşaklık | 12,5% | 15,8% |
| Net Renk Varlığı | 6,2% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 68,8% | 63,2% |
| Dengeli | 25,0% | 36,8% |
| Canlı | 6,2% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,2% | 0,0% |
| Yumuşak | 25,0% | 5,3% |
| Dengeli | 12,5% | 21,1% |
| Belirgin | 31,2% | 47,4% |
| Beyan | 25,0% | 26,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 37,5% | 47,4% |
| Güçlü Renk Uyumu | 50,0% | 52,6% |
| Uyumlu Palet | 12,5% | 0,0% |
Adriaen Van Utrecht tarafından üretilen en çok izlenen eserler yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Hare and Bi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of a Lobster, Ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar: Adriaen Van Utrecht nerelerde izlendi?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Rakamları göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 2.900 | 87,9% |
| telefonlar | 300 | 9,1% |
| tabletler | 100 | 3,0% |
Adriaen Van Utrecht kitlesi hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 300 | 37,5% |
| Danca | 200 | 25,0% |
| Almanca | 200 | 25,0% |
| İtalyanca | 100 | 12,5% |
Adriaen Van Utrecht için günlük ziyaret sayıları ve tahminler ne durumda?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 100 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 100 |
| Sal 6 Eki | 200 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 300 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 400 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Adriaen Van Utrecht: kısa yanıtlar
Adriaen Van Utrecht tarafından yapılan en çok izlenen eser hangisidir?
- The Pantry: 400 ziyaret, Adriaen Van Utrecht tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 21%'i. Liste 8. sıraya kadar devam etmektedir.
Adriaen Van Utrecht kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 3.300 (sanatçı sayfasında 1.800, eserlerde 1.500).
İnsanlar Adriaen Van Utrecht eserlerini telefondan mı yoksa bilgisayardan mı izliyor?
- Her ikisinde de: bilgisayarlar (88%), telefonlar (9%) ve tabletler (3%); 88% pay ile bilgisayarlar önde.
İzleyiciler Adriaen Van Utrecht tarafından yapılan belirli bir tür çalışmaya ilgi gösteriyor mu?
- Evet, Nostaljik (Duygusal Ton): kataloğun 17% kısmındaki ziyaretlerin 33% kadarı.