Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Tessa Barlin på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.
!
Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.
Tessa Barlin: vad ett år av besök visar
Tjivita, Trimming the stem är det mest visade verket: 200 besök under ett år, vilket motsvarar 20% av all uppmärksamhet som riktats mot Tessa Barlin. Det följs av The Beaded Pouch och San Woman. Konstnärssidan fick 300 besök och verken 800: 1 100 totalt. Intresset har minskat med 100% från Aug 2026 till Sep 2026. Jul 2026 var den mest intensiva månaden med 1 000 besök. De föredrar Mjuk luminans (Ljusstyrka): 100% av besöken mot 51% av katalogen.
De 9 mest visade verken av Tessa Barlin
Varje placering återspeglar antalet besök på OriginalUniqueArt.com under de senaste tolv månaderna; plats 1 är det mest besökta verket av Tessa Barlin.
Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.
Data i en tabell
Månad
Konstnärssida
Verkets sidor
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
300
700
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
När visas verken av Tessa Barlin?
Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.
De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.
Vad väljer besökarna bland Tessa Barlins verk?
Varje spindeldiagram jämför två olika saker. Den streckade formen representerar konstnärens egna verk: femtio slumpmässigt utvalda konstverk, sorterade efter en specifik egenskap. Den heldragna formen visar hur besöken faktiskt har fördelats under de senaste tolv månaderna. Där den heldragna formen sträcker sig längre ut än den streckade, drar den typen av konstverk till sig mer uppmärksamhet än vad som är proportionellt i förhållande till konstnärens samlade produktion.
Stämning
Känslomässig ton
Ljusstyrka
Färgmättnad
Färgpalett
Färgintensitet
Kontrast
Färgharmoni
Data i en tabell
Känslomässig ton
Känslomässig ton
Konstverk av konstnären
Besök
Reflekterande
46,2%
33,3%
Lugn
7,7%
33,3%
Glädjefylld
15,4%
0,0%
Fridfull
7,7%
33,3%
Tröstande och tryggt
7,7%
0,0%
Livfull
7,7%
0,0%
Mystisk
7,7%
0,0%
Ljusstyrka
Ljusstyrka
Konstverk av konstnären
Besök
Mörk
15,6%
0,0%
Mjuk skugga
22,2%
0,0%
Mjuk luminans
51,1%
100,0%
Ljusstyrka
11,1%
0,0%
Ljusstark
0,0%
0,0%
Färgmättnad
Färgmättnad
Konstverk av konstnären
Besök
Dämpad
0,0%
0,0%
Dämpad färgsättning
20,0%
10,0%
Måttlig mjukhet
40,0%
40,0%
Tydlig färgmättnad
40,0%
50,0%
Mättad färg
0,0%
0,0%
Färgpalett
Färgpalett
Konstverk av konstnären
Besök
Jordnära
53,3%
60,0%
Mörka toner
37,8%
40,0%
Neutrala toner
8,9%
0,0%
Färgintensitet
Färgintensitet
Konstverk av konstnären
Besök
Monokrom
11,1%
0,0%
Balanserad
48,9%
40,0%
Livfulla färger
40,0%
60,0%
Kontrast
Kontrast
Konstverk av konstnären
Besök
Harmonisk
4,4%
0,0%
Mild
22,2%
10,0%
Balanserad
11,1%
10,0%
Stark kontrast
24,4%
40,0%
Kontrastnivå
37,8%
40,0%
Färgharmoni
Färgharmoni
Konstverk av konstnären
Besök
Skärande färgskala
0,0%
0,0%
Mjukt blandad palett
0,0%
0,0%
Balanserad harmoni
4,4%
0,0%
Stark färgmässig enhetlighet
35,6%
60,0%
Enhetlig palett
60,0%
40,0%
Vilka är de mest visade verken av Tessa Barlin, månad för månad?
Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.
Data i en tabell
Konstverk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På vilka språk följs Tessa Barlin?
Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.
Data i en tabell
Språk
Besök
Dela
Chinese
100
100,0%
Hur många besök per dag får Tessa Barlin, och vad händer härnäst?
Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.
Data i en tabell
Dag
Besök
lör 26 Sep
0
sön 27 Sep
0
mån 28 Sep
0
tis 29 Sep
0
ons 30 Sep
0
tors 1 Okt
0
fre 2 Okt
0
lör 3 Okt
0
sön 4 Okt
0
mån 5 Okt
0
tis 6 Okt
100
ons 7 Okt
0
tors 8 Okt
0
fre 9 Okt
0
lör 10 Okt
0
sön 11 Okt
0
mån 12 Okt
0
tis 13 Okt
0
ons 14 Okt
0
tors 15 Okt
0
fre 16 Okt
0
lör 17 Okt (prognos)
0
sön 18 Okt (prognos)
0
mån 19 Okt (prognos)
0
tis 20 Okt (prognos)
0
ons 21 Okt (prognos)
0
tors 22 Okt (prognos)
0
fre 23 Okt (prognos)
0
lör 24 Okt (prognos)
0
sön 25 Okt (prognos)
0
mån 26 Okt (prognos)
0
tis 27 Okt (prognos)
0
ons 28 Okt (prognos)
0
tors 29 Okt (prognos)
0
fre 30 Okt (prognos)
0
lör 31 Okt (prognos)
0
sön 1 Nov (prognos)
0
mån 2 Nov (prognos)
0
tis 3 Nov (prognos)
0
ons 4 Nov (prognos)
0
tors 5 Nov (prognos)
0
fre 6 Nov (prognos)
0
Vad folk frågar om Tessa Barlin
Vilket verk av Tessa Barlin har flest besök?
Tjivita, Trimming the stem först, med 200 besök, vilket motsvarar 20% av visningarna. 9 verk är rankade ovanför.
Hur stor är publiken för Tessa Barlin på OriginalUniqueArt.com?
1 100 besök under tolv månader: 300 till artistsidan, 800 till verken.
Vilka verk av Tessa Barlin matchar besökarnas smak?
Verk beskrivna som Mjuk luminans (Ljusstyrka) står för 100% av besöken för 51% av katalogen.