Vad innehåller den här sidan?
Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Teh-Chun Chu på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.
Teh-Chun Chu: publiken i korthet
Les brumes du passÉ drar till sig flest blickar: 900 besök under tolv månader, vilket motsvarar 33% av alla visningar av Teh-Chun Chu på OriginalUniqueArt.com. Följs av Plus loin och Une obscure clartÉ 2. Teh-Chun Chu genererade 2 300 besök: 1 200 på artistsidan och 1 100 på enskilda verk. Den mest intensiva månaden var Jul 2026 med 1 700 besök. Publiken lutar åt Kontrastnivå (Kontrast): 48% av besöken, för 18% av konstnärens katalog.
De 10 verk av Teh-Chun Chu som drar till sig flest blickar
Rankade efter faktiska besök på OriginalUniqueArt.com under de senaste tolv månaderna: de 10 verk av Teh-Chun Chu som folk öppnar mest, med förstaplatsen först.
-
1
Les brumes du passÉ
900 besök · 33,3%
-
2
Plus loin
700 besök · 25,9%
-
3
Une obscure clartÉ 2
200 besök · 7,4%
-
4
Résonance des Lumières A
100 besök · 3,7%
-
5
Les Premiers Rayons
100 besök · 3,7%
-
6
Rouge flottant
100 besök · 3,7%
-
7
ComplexitÉ hivernale
100 besök · 3,7%
-
8
No. 206
100 besök · 3,7%
-
9
No.78
100 besök · 3,7%
-
10
Composition No. 19 Lumière obscure (Composition No. 19 Obscure Light)
100 besök · 3,7%
Hur många personer tittar på Teh-Chun Chu varje månad?
Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.
Visa siffrorna
| Månad | Konstnärssida | Verkets sidor |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Hur ofta visas verken av Teh-Chun Chu?
Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.
De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.
Vilken typ av verk väljer betraktarna av Teh-Chun Chu?
Varje spindeldiagram jämför två olika saker. Den streckade formen representerar konstnärens egna verk: femtio slumpmässigt utvalda konstverk, sorterade efter en specifik egenskap. Den heldragna formen visar hur besöken faktiskt har fördelats under de senaste tolv månaderna. Där den heldragna formen sträcker sig längre ut än den streckade, drar den typen av konstverk till sig mer uppmärksamhet än vad som är proportionellt i förhållande till konstnärens samlade produktion.
Stämning
Känslomässig ton
Ljusstyrka
Färgmättnad
Färgpalett
Färgintensitet
Kontrast
Färgharmoni
Visa siffrorna
| Ljusstyrka | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Mörk | 28,9% | 40,7% |
| Mjuk skugga | 36,8% | 40,7% |
| Mjuk luminans | 26,3% | 11,1% |
| Ljusstyrka | 5,3% | 3,7% |
| Ljusstark | 2,6% | 3,7% |
| Färgmättnad | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Dämpad | 31,6% | 14,8% |
| Dämpad färgsättning | 21,1% | 18,5% |
| Måttlig mjukhet | 31,6% | 37,0% |
| Tydlig färgmättnad | 15,8% | 29,6% |
| Mättad färg | 0,0% | 0,0% |
| Färgpalett | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Jordnära | 50,0% | 33,3% |
| Mörka toner | 34,6% | 53,3% |
| Neutrala toner | 11,5% | 6,7% |
| Monokromt | 3,9% | 6,7% |
| Färgintensitet | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Monokrom | 31,6% | 18,5% |
| Balanserad | 44,7% | 51,8% |
| Livfulla färger | 23,7% | 29,6% |
| Kontrast | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Harmonisk | 10,5% | 11,1% |
| Mild | 23,7% | 7,4% |
| Balanserad | 23,7% | 29,6% |
| Stark kontrast | 23,7% | 3,7% |
| Kontrastnivå | 18,4% | 48,1% |
| Färgharmoni | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Skärande färgskala | 34,2% | 48,1% |
| Mjukt blandad palett | 5,3% | 0,0% |
| Balanserad harmoni | 7,9% | 0,0% |
| Stark färgmässig enhetlighet | 42,1% | 22,2% |
| Enhetlig palett | 10,5% | 29,6% |
Vilka verk av Teh-Chun Chu drar mest uppmärksamhet, månad för månad?
Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.
Visa siffrorna
| Konstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plus loin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Vu en songe (Dream Scene) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les brumes du passÉ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Before Memories | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Optimisme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition No. 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Printemps Hivernal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lueurs Graves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vilka språk följer folk Teh-Chun Chu på?
Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.
Visa siffrorna
| Språk | Besök | Dela |
|---|---|---|
| Engelska | 200 | 50,0% |
| Franska | 100 | 25,0% |
| Italienska | 100 | 25,0% |
Hur många personer tittar på Teh-Chun Chu varje dag, och vad är förväntat?
Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.
Visa siffrorna
| Dag | Besök |
|---|---|
| tors 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lör 17 Okt | 0 |
| sön 18 Okt | 0 |
| mån 19 Okt | 0 |
| tis 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tors 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 300 |
| lör 24 Okt | 0 |
| sön 25 Okt | 100 |
| mån 26 Okt | 200 |
| tis 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tors 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lör 31 Okt | 200 |
| sön 1 Nov | 0 |
| mån 2 Nov | 0 |
| tis 3 Nov | 0 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tors 5 Nov (prognos) | 0 |
| fre 6 Nov (prognos) | 100 |
| lör 7 Nov (prognos) | 100 |
| sön 8 Nov (prognos) | 0 |
| mån 9 Nov (prognos) | 100 |
| tis 10 Nov (prognos) | 0 |
| ons 11 Nov (prognos) | 0 |
| tors 12 Nov (prognos) | 0 |
| fre 13 Nov (prognos) | 100 |
| lör 14 Nov (prognos) | 100 |
| sön 15 Nov (prognos) | 0 |
| mån 16 Nov (prognos) | 100 |
| tis 17 Nov (prognos) | 0 |
| ons 18 Nov (prognos) | 0 |
| tors 19 Nov (prognos) | 0 |
| fre 20 Nov (prognos) | 200 |
| lör 21 Nov (prognos) | 100 |
| sön 22 Nov (prognos) | 100 |
| mån 23 Nov (prognos) | 100 |
| tis 24 Nov (prognos) | 0 |
| ons 25 Nov (prognos) | 0 |
Frågor om Teh-Chun Chu
Vilka verk av Teh-Chun Chu får mest uppmärksamhet?
- Les brumes du passÉ, med 900 besök (33% av alla visningar för Teh-Chun Chu). Rankingen ovan listar 10 verk.
Hur många tittar på Teh-Chun Chu på OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 besök under tolv månader: 1 200 på artistsidan och 1 100 på enskilda verk.
Vilken typ av verk av Teh-Chun Chu föredrar folk?
- Kontrastnivå (Kontrast): 48% av besöken, jämfört med 18% av katalogen.