Robert Heinecken Blicken på verket

1931 – 2006

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Robert Heinecken på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Robert Heinecken: vad ett år av besök visar

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 är det mest visade verket: 100 besök under ett år, vilket motsvarar 20% av all uppmärksamhet som riktats mot Robert Heinecken. Det följs av Recto/Verso #7 och Are You Rea 12. Konstnärssidan fick 400 besök och verken 500: 900 totalt. Intresset har minskat med 100% från Aug 2026 till Sep 2026. Jul 2026 var den mest intensiva månaden med 800 besök. De föredrar Balanserad harmoni (Färgharmoni): 40% av besöken mot 12% av katalogen.

De 5 mest visade verken av Robert Heinecken

Varje placering återspeglar antalet besök på OriginalUniqueArt.com under de senaste tolv månaderna; plats 1 är det mest besökta verket av Robert Heinecken.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 besök · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 besök · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 besök · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 besök · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 besök · 20,0%

När besöker folk Robert Heineckens sida?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Data i en tabell
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026300500
Aug 20261000
Sep 202600

När visas verken av Robert Heinecken?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka är de mest visade verken av Robert Heinecken, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Data i en tabell
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

På vilka språk följs Robert Heinecken?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Data i en tabell
SpråkBesökDela
Engelska100100,0%

Hur många besök per dag får Robert Heinecken, och vad händer härnäst?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Data i en tabell
DagBesök
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt0
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt0
sön 25 Okt100
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)100
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)0
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)200
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)0
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)0
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)200
mån 16 Nov (prognos)0
tis 17 Nov (prognos)0
ons 18 Nov (prognos)0

Vad folk frågar om Robert Heinecken

Vilket verk av Robert Heinecken har flest besök?

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 först, med 100 besök, vilket motsvarar 20% av visningarna. 5 verk är rankade ovanför.

Hur stor är publiken för Robert Heinecken på OriginalUniqueArt.com?

900 besök under tolv månader: 400 till artistsidan, 500 till verken.

Vilka verk av Robert Heinecken matchar besökarnas smak?

Verk beskrivna som Balanserad harmoni (Färgharmoni) står för 40% av besöken för 12% av katalogen.